Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Komēdijas "Vakariņas ar muļķi" jauniestudējumā īpašs aktieru sastāvs

2009-01-20

Rīga, 20. janvāris. Radošā apvienība „Meistaru Teātris“ pavasarī piedāvā skatītājiem izcilā franču scenārista un režisora FransisaVebēra komēdiju „Vakariņas ar muļķi“, kurā līdzās ar atzītiem komiķiem uz skatuves debitēs mediju pārstāvji. Izrādes režisors - Juris Rijnieks, lomās: Jānis Jarāns (aktieris), Haralds Burkovskis (LR1 raidījuma “ Kā labāk dzīvot?” un LNT raidījuma “TOP 10” vadītājs), Jana Kalniņa („ Brīnumzemes šova“  un TV3 seja), Raimonds Bergmanis (spēkavīrs un LNT šovu vadītājs) , Guntis Veits (mūziķis), Agnese Linka (LR1 raidījuma “ Dzīves ritmi mūzikā” vadītāja).Pirmizrāde – 2009. gada 30. martā, izrādes - 12.aprīlī, 17. un 26.maijā.

„Katrs no mums ir piedzīvojis situāciju, kad esot kopā ar muļķi, tu pats nonāc muļķa lomā un tieši par to ir arī izrāde,“ tā lugas saturu raksturo iestudējuma producente Laila Ilze Purmaliete, „šī neapšaubāmi ir viena no visu laiku vissmieklīgākajām komēdijām, un tieši šajā depresīvajā krīzes laikā sniegs skatītājiem tik nepieciešamo smieklu vitamīnu devu!“ Lugas galvenais varonis Pjērs Brošāns (Haralds Burkovskis) ir nedaudz snobisks izdevējs, kurš izkaidējas kopā ar sev līdzīgiem domubiedriem iknedēlas vakariņās, kuru galvenais nosacījums ir - katram jāpaņem līdzi kāds vientiesis - muļķis. Saprotams, ka muļķis nezin, ka šajās vakariņās viņš ir galvenais izsmiekla objekts. Ierasto notikumu gaitu izjauc radikulīta lēkme, kuras dēļ galvenais varonis ir spiests palikt mājās un turklāt kopā ar savu muļķi Piņonu (Jānis Jarāns), un tālākie notikumi attīstās ģeometriskajā progresijā – jo vairāk muļķis palīdz, jo nelabojamāka kļūst situācija – un gala rezultātā tā izvēršas par katastrofu – pazaudēta sieva (Agnese Linka), ārprātīga mīļākā (Jana Kalniņa), nodokļu inspektora vizīte mājās(Guntis Veits).

Izcilā franču komēdiju meistara, scenārista un režisora Fransisa Vebēra vārds saistāms ar – tādām filmām kā  "Slaidais gaišmatis ar melno kurpi" ar P.Rišāru, "Lieliskais" ar Ž.P.Belmondo, "Bēgļi" ar Ž.Depardjē un P.Rišāru. Lugu “Vakariņas ar muļķi” Fransiss Vebērs sarakstījis 1991.gadā, un tā viņam atnesa grandiozus panākumus. Kopš tā laika luga nepārtraukti tiek spēlēta uz visdažādāko teātru skatuvēm visā pasaulē, nodrošinot skatītāju sajūsmu! 

Pēdējās ziņas

2009-01-20 Izstāde "Balttour 2009" iezīmēs tūrisma sezonas sākumu
2009-01-20 Devīto reizi notiks Rīgas amatieru teātru festivāls "Rīga spēlē teātri"
2009-01-20 Sinfonietta Rīga aizsāk Jozefa Haidna gadu kopā ar austriešu diriģentu un vijolnieku Ernstu Kovačiču
2009-01-20 Rēzeknē fotogrāfiju izstāde "No Eiropas ceļasomas"
2009-01-20 "Rīgas mākslas telpā" notiks Romāna Korovina personālizstāde
2009-01-20 Novērtētas akcijas "Cēsis rudenī!" labākās fotogrāfijas
2009-01-20 30. janvārī pirmizrāde - "Spēlamanis. Kūrorta piedzīvojumi"
2009-01-20 Jūrmala piedalījās Norvēģijas tūrisma gadatirgū "Reiseliv 2009" Oslo
2009-01-20 Jauniešu kultūras portālā HC.LV sākas konkurss "Jaunietis Eiropā!"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski