Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Amerikas vēstnieks Latvijā Jūrmalas valodu centrā atklāj klasi

2009-01-14

Jūrmala, 14. janvāris. Otrdienas, 13. janvāra, pēcpusdienā Jūrmalas bērnu un jauniešu valodu centrā Amerikas Savienoto Valstu vēstnieks Latvijā Čārlzs Larsons atklāja angļu valodas klasi, kuras izveidošanai vēstniecība ziedojusi dažādus angļu valodas mācīšanas materiālus – grāmatas, kompaktdiskus, kartes, plakātus un daudz ko citu.

Amerikas Savienoto Valstu vēstnieks Čārlzs Larsons svinīgi atklāja angļu valodas klasi, kam dots daudzsološs nosaukums – Cerību klase ( angliski –„Latvian hope”- Latvijas cerība). Šajā klasē mācās visjaunākie Jūrmalas bērnu un jauniešu valodu centra audzēkņi, sākot no septiņu gadu vecuma.

Mazie audzēkņi vēstnieku iepriecināja ar savām angļu valodas zināšanām, runājot, lasot, dziedot angļu valodā. Viņa ekselence piebalsoja bērnu dziedātajai dziesmai, jo tā nāca no viņa dzimtā Aijovas štata, kur ir ļoti populāra.

Vēstnieks atzinīgi novērtēja Valodu centra darbu, akcentējot audzēkņu labās svešvalodu zināšanas un interesi par pasauli. Viņam izvērsās saruna ar centra vecākajiem audzēkņiem, kas uzdeva daudz jautājumu gan par vēstnieka biogrāfiju un dzīves vērtībām, gan par Ameriku kopumā.

Vērtējot sadarbību ar Jūrmalas bērnu un jauniešu valodu centru, vēstnieks norādīja, ka vienmēr var un vajag meklēt atbalstu un palīdzību savu mērķu īstenošanā, un tad arī rodas dažādas iespējas vēlmes piepildīt.

Jūrmalas bērnu un jauniešu valodu centrs izveidots pirms 20 gadiem. Tajā gan bērni un jaunieši skolas vecumā, gan pieaugušie apgūst angļu, vācu, franču, spāņu valodu. Šobrīd centru apmeklē vairāk nekā simts cilvēku, kas pilnveido savas svešvalodu prasmes. Visus šos 20 gadus centru vada Anna Jauce. Centrs atrodas Viestura ielā 6.


 

Pēdējās ziņas

2009-01-14 Vidzemes Vēstures un Tūrisma centram - 5 gadi!
2009-01-14 Latvijas Mākslas akadēmijā Aijas Baumanes personālizstāde LAIKA ZĪMES
2009-01-14 15. janvārī pasniegs Rīgas domes Kultūras departamenta Gada balvu "Baltais Zvirbulis"
2009-01-14 Arhitektam V.Bokslafam 150 gadu jubileja: Mālpils muižā atklāta unikāla izstāde un uzstādīts arhitektam veltīts piemineklis
2009-01-13 "Mumiy Troll" uzsāks tūri, uzstājoties īstos ASV roka klubos
2009-01-13 NBS Sauszemes spēku orķestrim top jauna koncertprogramma
2009-01-13 Līvānos grafikas izstāde "Mirkļi ceļā"
2009-01-13 Tūrisma aģentūras "Poētika" piedāvājums
2009-01-13 Siguldas mūzikas kluba APARJODS svinīgā atklāšana - 24. janvārī!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski