Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Reval Hotels" jauna viesnīca Sanktpēterburgā

2009-01-13

Rīga, 13. janvāris. 1866.gadā tika izdots Fjodora Dostojevska novatoriskais romāns „Noziegums un sods”. Šogad, 2009.gadā, „Reval Hotels” atver viesnīcu Sanktpēterburgā – pilsētā, kurā risinās romānā aprakstītie notikumi.

Smeļoties iedvesmu no pasaules literatūras izcilā meistardarba - Fjodora Dostojevska romāna „Noziegums un sods”, „Reval Hotels”, vadošā viesnīcu ķēde Baltijas valstīs, sāk savu paplašināšanos Krievijā. Jaunās viesnīcas „Reval Hotel Sonya” nosaukums ir aizgūts no Dostojevska pasaulslavenā romāna, kura varone ir Soņa Marmeladova.

„Reval Hotel Sonya” būs moderna un ļoti personalizēta četru zvaigžņu viesnīca Sanktpēterburgas sirdī netālu no Ļiteinija tilta un Ņevas upes.

„Atverot „Reval Hotel Sonya”, mēs vēlējāmies radīt ko atšķirīgu pastāvošajā Sanktpēterburgas viesnīcu tirgus piedāvājumā. Tā būs dinamiska un iedvesmojoša viesnīca, kas viesiem ļaus acumirklī sajust viņu ceļojuma galamērķa raksturu,” stāsta Heikki Vanhanen, „Reval Hotels” prezidents.

Smeļoties iedvesmu Sanktpēterburgā un Krievijā, šīs viesnīcas atslēgvārds ir „pārvērtības”. Pārvērtības ir arī pasaulslavenā romāna „Noziegums un sods” pamattēma. Šo romānu bieži dēvē par visizsmeļošāko Sanktpēterburgas ceļvedi un vienu no visizcilākajām krievu dvēseles neaptveramā plašuma interpretācijām.

Kopš 1866.gadā tika sarakstīts „Noziegums un sods”, tas ir kalpojis par iedvesmas avotu daudziem māksliniekiem, rakstniekiem un režisoriem. Edvards Munks, japāņu manga komiksi, Kafka, Ingmārs Bergmans, Vudijs Alens, Kventins Tarantīno... Tagad, pēc 143 gadiem, ir pienācis laiks viesnīcai.

Viesnīcā „Reval Hotel Sonya” krieviskais gars būs jūtams it visā, sākot no interjera dizaina līdz restorāna ēdienkartei. Viesnīca piedāvās 173 viesu numurus, restorānu un bāru, fitnesa centru, konferenču telpas, iekšpagalmu banketu rīkošanai un bezmaksas bezvadu Interneta pieslēgumu visā viesnīcā.

„Piedāvājot izjust Krieviju un Sanktpēterburgu visās tās niansēs un iepazīstinot ar vēl iespaidīgāku un aizraujošāku viesnīcu pieredzi, mēs vēlamies radīt jaunu standartu pilsētas viesnīcu tirgū. „Reval Hotel Sonya” nepārprotami būs starptautiska tikšanās vieta, kur jutīsies ērti gan Krievijas, gan ārvalstu viesi,” stāsta Juris Zudovs, „Reval Hotel Sonya” ģenerāldirektors.

”Reval Hotel Sonya” ir veidota sadarbībā ar viesnīcu nozarē pieredzējušo zviedru arhitektu un identitātes konsultantu Stylt Trampoli.


Par „Reval Hotels”:
„Reval Hotels” viesnīcu grupa ir vadošais viesnīcu tīkls Baltijas valstīs un pārvalda astoņas pilna servisa augstākās klases „Reval Hotels” viesnīcas lielākajās Baltijas pilsētas: trīs Tallinā, Igaunijā, trīs Rīgā, Latvijā, vienu Viļņā un vienu Kauņā, Lietuvā.

„Reval Hotels” pieder norvēģu nekustamo īpašumu investīciju kompānijai „Linstow AS”, kuras īpašnieks ir AWILHELMSEN AS – pasaulē lielākās kruīza kuģu kompānijas „Royal Caribbean Cruise Lines” līdzīpašnieks.

 

Pēdējās ziņas

2009-01-13 "Mumiy Troll" uzsāks tūri, uzstājoties īstos ASV roka klubos
2009-01-13 NBS Sauszemes spēku orķestrim top jauna koncertprogramma
2009-01-13 Līvānos grafikas izstāde "Mirkļi ceļā"
2009-01-13 Tūrisma aģentūras "Poētika" piedāvājums
2009-01-13 Siguldas mūzikas kluba APARJODS svinīgā atklāšana - 24. janvārī!
2009-01-13 16. janvārī Talsos atklās jaunu sporta zāli
2009-01-13 airBaltic pērn pārvadājusi par 29% vairāk pasažieru nekā gadu iepriekš
2009-01-13 Jūrmalas pašvaldība piedalās tūrisma gadatirgū Somijā
2009-01-13 Liepāja tiks popularizēta starptautiskajās tūrisma izstādēs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski