Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Eurolines Baltic tuvākajos mēnešos iegādāsies jaunus autobusus par gandrīz 17 miljoniem kronu

2009-01-08

Rīga, 8. janvāris. 2009. gada pirmajā pusē Eurolines iegādāsies četrus jaunus tūrisma autobusus, trīs no kuriem atbilst uzņēmuma starptautiskajos maršrutos izmantojamajam LuxExpress apkalpošanas līmenim. Tā kā būs jauni autobusi, no marta tiks palielināts arī LuxExpress reisu skaits maršrutos Tallina- Sanktpēterburga, Tallina- Rīga un Rīga- Viļņa, paziņoja Eurolines Baltic valdes priekšsēdētājs Hannes Saarpuu.

Kā sacīja Saarpuu, autobusu parka atjaunināšana ir nepieciešama uzņēmuma darbības paplašināšanai, lai ietu līdzi tirgus attīstībai. Pēdējo 15 mēnešu laikā Eurolines Baltic jaunu autobusu iegādē ir ieguldījis vairāk nekā 50 miljonus kronu. Uzņēmuma apkalpošanas bāzēs Tallinā, Rīgā, Viļņā un Pēterburgā ir klāt nākuši 11 jauni autobusi.

„2008. gada otrais pusgads uzņēmumam Eurolines Baltic bija pozitīvs. Izvēlētais stratēģiskais virziens un investīcijas autobusu parka atjaunošanā un produktu attīstībā sekmēja gan pasažieru skaita, gan arī ienākumu būtisku pieaugumu visos maršrutos Baltijā, pat neraugoties uz vispārējo ekonomiskās vides pasliktināšanos,” komentēja Hannes Saarpuu.

Īpaši veiksmīga, kā viņš sacīja, uzņēmumam izrādījās 2007. gada beigās tirgū ieviestā LuxExpress produktu koncepcija galvenajās Baltijas līnijās, kas ir virzīta uz pasažieriem, kas apzinās kvalitāti. LuxExpress autobusi šobrīd strādā četros galvenajos maršrutos (Tallina- Sanktpēterburga; Tallina- Rīga; Rīga- Viļņa un Rīga- Klaipēda). Pagājušā gada 11 mēnešos Lux Express pakalpojumu izmantoja vairāk nekā 75 000 pasažieru. Oktobrī ieviestajai Eurolines programmai biznesa klientiem šodien visā Baltijā ir pievienojušies vairāk nekā 300 uzņēmumu.

„Ekonomikas kritumam līdz šim nav bijusi negatīva ietekme uz mūsu pārdošanu, vairākos virzienos pēdējo mēnešu laikā esam novērojuši pat pozitīvu attīstību. Šķiet, ka kritiskāka attieksme pret izdevumiem gan uzņēmumu, gan gala patērētāju līmenī noved pie tā, ka aizvien lielāks skaits braucēju kvalitatīvos un ērtos autobusos redz reālu alternatīvu automašīnām un arī lidmašīnām,” komentēja Saarpuu.

Izrietot no pieprasījuma pastāvīga pieauguma, Eurolines ar 2009. gada pavasari plāno palielināt kursēšanas biežumu visos Lux Express maršrutos. Biežums palielināsies šādi:

Tallina- Rīga – trijiem ikdienas reisiem darbdienās pievienosies ceturtais reiss abos virzienos;

Tallina- Sanktpēterburga – pašreizējam vienam pievienosies reiss abos virzienos katru dienu;

Tallina – Viļņa – esošajiem diviem ikdienas reisiem pievienosies trešais reiss abos virzienos.

Izmantojot preču zīmi Eurolines Baltic ar starptautisko regulāro autobusu maršrutu apkalpošanu nodarbojas MootorReisi  AS un tās meitas uzņēmumi. 1993. gadā nodibinātā MootorReisi AS ir kļuvusi par vienu no vadošajiem uzņēmumiem, kas veic starptautiskos pasažieru pārvadājumus  ar autobusiem Baltijā. Galvenās pārstāvniecības ar apkalpošanas bāzi un pārdošanas tīklu atrodas Tallinā, Rīgā, Viļņā, Klaipēdā un Sanktpēterburgā. Uzņēmumam ir ap 50 mūsdienīgu tūrisma autobusu. 2007. gadā grupa apkalpoja aptuveni pusmiljonu pasažieru un grupas apgrozījums sasniedza 10 miljonus eiro.

 


 

Pēdējās ziņas

2009-01-08 Decembrī Tallink apkalpoto pasažieru skaits palielinājies par 18%
2009-01-08 Eurolines Baltic tuvākajos mēnešos iegādāsies jaunus autobusus par gandrīz 17 miljoniem kronu
2009-01-08 Cēsīs darbu sāk pilsētas slidotava Maija parkā
2009-01-07 Maijas Einfeldes un Alberta Jēruma koncerts - radio tiešraide Cēsu Izstāžu namā
2009-01-07 No 7. janvāra Dailes teātrī - biļetes uz izrādēm martā
2009-01-06 Argentīnas tango studija "Tangostudio" aicina dejot Argentīnas tango
2009-01-06 Mainīts Cēsu Pils kompleksa darba laiks
2009-01-06 Ārlietu ministrija ceļotāju ērtībām pilnveidojusi reģistrēšanos Konsulārajā reģistrā
2009-01-05 Liepājas tūrisma uzņēmēji saņem balvas par izcilu darbu 2008. gadā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski