Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Reval Hotel Elizabete" atzīta par labāko 2008.gada jauno tūrisma produktu

2009-01-05

Rīga, 5. janvāris. „Reval Hotel Elizabete” ir atzīta par 2008.gada labāko jauno naktsmītni valstī, savukārt mājas lapa www.revalhotels.com saņēmusi augstāko novērtējumu Latvijas tūrisma nozares mājas lapu konkurencē. Ar šādiem panākumiem vadošajai viesnīcu ķēdei Baltijā – „Reval Hotels” – ir noslēdzies 5. Latvijas Tūrisma forums. 

Rīgas centrā iepretim Vērmanes dārzam šā gada aprīlī atvērtā augstākās klases viesnīca „Reval Hotel Elizabete” saņēmusi Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) augstāko novērtējumu konkursā „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts”, kurā jau ceturto gadu tiek atzīmēti valsts līmenī ievērību iemantojušie viesnīcu nozares līderi.

5. Latvijas Tūrisma foruma ietvaros BalticTravelnews.com sadarbībā ar TAVA izvērtēja arī Latvijas viesnīcu, viesu māju, tūrisma objektu un citas ar nozari saistītās interneta vietnes, par labāko atzīstot revalhotels.com, kas apvieno optimālākos dizaina un funkcionalitātes risinājumus.
 
„„Reval Hotel Elizabete” nepilna gada laikā ir kļuvusi par vienu no iecienītākajām naktsmītnēm Rīgā, un mēs esam ļoti gandarīti, ka mūsu darbu tik augstu novērtējusi arī TAVA un Ekonomikas ministrija. Savukārt tūrisma profesionāļu atzinums par www.revalhotels.com kā gada labāko tūrisma industrijas mājas lapu vēl reizi apliecina e-komercijas noteicošo lomu tūrisma nozarē,” norāda Artūrs Stikuts, „Reval Hotels” viesnīcu Latvijā Pārdošanas un mārketinga direktors.

Divu gada laikā „Reval Hotels” ieguldījis vairāk nekā 100 tūkstošus eiro mājas lapas izveidē un meklēšanas sistēmas optimizācijā, tādējādi nodrošinot iespējami ērtāku un drošāku viesnīcas pakalpojumu iegādi internetā par visizdevīgākajām cenām, kā arī iespēju saņemt izsmeļošu informāciju par pilsētām, kurās atrodas „Reval Hotels” viesnīcas.

Tūrisma forumu rīkoja TAVA un Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Eiropas Parlamenta pārstāvjiem. Foruma ietvaros svinīgā ceremonijā tika pasniegtas balvas pavisam trīs konkursos: „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2008.gadā”, „Dižās Baltijas apceļošanas” un „Gada cilvēks tūrismā 2008”. Nominācija „Tūrisma mājas lapa 2008” tika izvirzīta prestižā konkursa „Gada cilvēks tūrismā 2008” ietvaros.

Ikgadējais Latvijas Tūrisma forums, kurā tiek apkopots paveiktais tūrisma jomā aizejošajā gadā un noteikti mērķi nākamajam gadam, kļuvis par nozīmīgu pasākumu visiem tūrisma nozares pārstāvjiem, savukārt foruma ietvaros pasniegtās balvas iemantojušas profesionāļu atzinību.

Par „Reval Hotels”:
„Reval” viesnīcu grupa ir vadošais viesnīcu tīkls Baltijas valstīs un pārvalda astoņas pilna servisa augstākās klases „Reval Hotels” viesnīcas lielākajās Baltijas pilsētas: trīs Tallinā, Igaunijā, trīs Rīgā, Latvijā, vienu Viļņā un vienu Kauņā, Lietuvā.
„Reval Hotels” pieder norvēģu nekustamo īpašumu investīciju kompānijai „Linstow AS”, kuras īpašnieks ir „Anders Wilhemsen Group” – pasaulē lielākās kruīza kuģu kompānijas „Royal Caribbean Cruise Lines” līdzīpašnieks. 

Pēdējās ziņas

2009-01-05 Liepājas tūrisma uzņēmēji saņem balvas par izcilu darbu 2008. gadā
2009-01-05 Mūzikas akadēmijas un Swedbankas GADA BALVAS 2008 pasniegšanas ceremonija un koncerts
2009-01-05 Lemberga Hūtē sagaidīta ziema
2009-01-05 Linkin Park izdod jaunu DVD ierakstu
2009-01-05 Biļešu iepriekšpārdošana uz "Mumiy Troll" koncertu turpinās
2009-01-05 Labdarības akcija "Dāvāsim sapni!" turpinās arī pēc svētkiem
2008-12-19 Izcilais soprāns Inga Kalna un Sinfonietta Rīga baroka mūzikas koncertā LTV 1. kanālā
2008-12-19 Skatītāji kino "Rīga" vēlas redzēt kino klasiku un komēdijas
2008-12-19 Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prese konference

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski