Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tūrisma industrija - peļņa labākajiem, zaudējumi lielākajiem

2008-12-18

Rīga, 18. decembris. Noslēdzies piektais Latvijas Tūrisma Forums, ko ik gadu rīko Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA). Jau divus gadus pēc kārtas Forums tiek organizēts sadarbībā ar Eiropas Parlamenta lielāko un ietekmīgāko politisko grupu (Eiropas Tautas Partija- Eiropas Demokrāti), kuru Forumā pārstāvēja Eiropas Parlamenta deputāts Aldis Kušķis.

Aldis Kušķis informēja klātesošos par Eiropas Savienības likumdošanas tendencēm tūrisma industrijā un transporta nozarē, it īpaši, kas attiecas uz aviotransporta jomu. ''Kad tirgus attīstās, tad var būt mērķis-būsim lieli; kad ekonomika plaukst, varam mēģināt būt lieli un skaisti; šodienas apstākļos- būsim vienkārši skaisti un labākie,'' aicināja deputāts. A. Kušķis analizēja arī  situāciju patērētāju tiesību aizsardzības jomā .

Foruma dalībnieki un viesi iepazinās ar paveikto Latvijas tūrisma nozarē aizvadītajā gadā un apsprieda iespējamās attīstības perspektīvas un tendences nākotnē. Diskusijas laikā dalībnieki izvērtēja tūrisma industrijas attīstības iespējas globālās un Latvijas ekonomikas krīzes kontekstā un piedāvāja vairākus risinājuma variantus tirgus ekonomiskās situācijas stabilizēšanai, veicinot tādējādi arī Latvijas tūrisma industrijas attīstību. Forumā tika izskatītas problēmās, ar kurām saskaras tūrisma industrija ekonomiskās krīzes apstākļos un prognozēti zaudējumi, kas ir sagaidāmi tuvākajā nākotnē. Dalībnieki apsprieda arī par sasniegto jaunāko tehnoloģiju jomā, īpaši par online sistēmas piedāvātājām iespējām.
 

Pēdējās ziņas

2008-12-18 Ziemassvētku dāvanai - biļetes uz Raimonda Paula dziesmu koncertu
2008-12-18 "Čikāgas Piecīšu" katalogs pieejams lejupielādei
2008-12-18 Nickelback izdod jaunu albumu
2008-12-18 Kopīgu albumu izdos Elīna Garanča un Anna Ņetrebko
2008-12-18 Izdota Liepājas pilsētas un rajona tūrisma karte 4 valodās
2008-12-18 Grupa "Lidojošais paklājs" Rīgas mākslas telpā
2008-12-18 Cēsu Izstāžu namā skanēs pasaules tautu Ziemassvētku dziesmas
2008-12-18 Cēsu pils kompleksa darba laiks 2008.gada nogalē
2008-12-18 Dāvanas ar "rozīnīti", Pecolli burvju triki un rūķi rosina svētku garu Spicē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski