Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ģimenes mūziklam izrādes arī Ziemassvētkos

2008-12-17

Rīga, 17. decembris. Viens pats Ziemassvētkos 2 VEF kultūras pilī 17.decembrī plkst. 12.00 un 14.00, kā arī 26.decembrī  plkst. 13.00 un 15.00. Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem un arī Jaunais gads strauji tuvojas.

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem un arī Jaunais gads strauji tuvojas. Šis ir vislabākais laiks, kad visai ģimenei beidzot sanākt kopā, pateikt, cik ļoti viens otru mīl, kā arī visiem kopā apmeklēt kādu pasākumu – izstādi, koncertu vai izrādi. Kāpēc gan lai šī izrāde nebūtu Jauno Zvaigžņu Teātra mūzikls „Viens pats Ziemassvētkos 2” ?

Mūziklā varēsi baudīt ne tikai smieklīgo un aizraujošo Tomasiņa cīņu ar bandītiem un skanīgās Ziemassvētku dziesmas, bet arī sajust mīlestību un draudzību Silvergoldu ģimenē un īstu svētku tuvošanos.  Mūziklam par pamatu ir ņemta ideja no populārās Holivudas filmas „Viens pats mājās”. Izrādes galvenais varonis ir 11 gadīgais Tomass, kuram nav viegli apliecināt sevi starp vecākajiem brāļiem un māsām. Viņa izgudrojumi pārsvarā izraisa pārējo ģimenes locekļu neapmierinātību. Kad Tomass sastopas ar blēžiem, kuri pilsētas parkā grib nozāģēt egli un ziņo par to policijai, viņš vēl nenojauš, ka nāksies ar ļaundariem satikties arī savās mājās un turklāt būs jāiepazīstas arī ar visai kolorītu aukli - Izgrīdu Stulpidas jaunkundzi, kuras nodomi nebūt nav tik godīgi, kā cerēja vecāki. Izrādes pamatatziņa ir tā, ka svētki ir izdevušies tikai tad, ja visa ģimene ir kopā un valda mīlestība un sapratne.

Teksta un mūzikas autore - Laila Ilze Purmaliete, režisors - Juris Rijnieks, scenogrāfija - Uģis Bērziņš, lomās - Jānis Reinis un Latvijas Radio konkursa „Jaunās zvaigznes“ labākie dziedātāji - Ieva Sutugova, Rihards Andris Bērziņš, Maija Rozenberga, Arta Jēkabsone, Madara Grēgere, Pēteris Upelnieks, Ralfs Eilands, Nikolajs Puzikovs, Māra Ulme, akrobāti – Vitālijs Balajevs un Deniss Tumakovs. Biļetes uz visām „Jauno Zvaigžnu Teātra“ izrādēm var iegādāties „Biļešu Paradīze“ kasēs, VEF Kultūras pils kasē vai internetā www.bilesuparadize.lv

Pēdējās ziņas

2008-12-17 Pirmais Ziemassvētku koncerts Ķīpsalā jau svētdien
2008-12-17 Rīgas Doma kora skolas SOS
2008-12-17 Pirmais Ziemassvētku koncerts Ķīpsalā jau svētdien
2008-12-17 Rīgas Doma kora skolas SOS
2008-12-17 Ģimenes mūziklam izrādes arī Ziemassvētkos
2008-12-16 Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem un labdarības akciju "Uzdāvini Pasauli"
2008-12-16 Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa personālizstāde "Gadalaiki"
2008-12-16 airBaltic sadarbībā ar British Airways piedāvā lidojumus uz 40 jauniem galamērķiem
2008-12-16 airBaltic vasaras sezonā atklās jaunus maršrutus uz Skandināviju un Palangu Lietuvā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski