Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sadarbībā ar British Airways piedāvā lidojumus uz 40 jauniem galamērķiem

2008-12-16

Rīga, 16. decembris. Stājoties spēkā Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic un British Airways sadarbības līgumam, aviopasažieriem ir pieejams plašs galamērķu klāsts ASV, Kanādā, Āfrikā, Dievidamerikā, Indijā un tādās eksotiskās valstīs kā Trinidāda un Tobāgo, Barbadosa, Antigva un Barbuda.

Šā gada ziemas sezonā airBaltic pasažieri var sākt izmantot šīs sadarbības priekšrocības, caur Londonu dodoties uz 13 pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs: Atlantu, Bostonu, Dallasu, Denveru, Fēniksu, Filadelfiju, Hjūstonu, Losandželosu, Maiami, Orlando, Sanfrancisko, Tampu un Vašingtonu. airBaltic partneris British Airways piedāvā arī lidojumus uz Kalgari, Monreālu, Toronto un Tampu (Kanāda), kā arī Abuju (Nigērija), Akru (Gana), Antigvu (Antigva un Barbuda), Bangalori (Indija), Bridžtaunu (Barbadosa), Buenosairesu (Argentīna), Čennai (Indija), Daku (Bangladeša), Entebi (Uganda), Lielo Kaimanu (Kaimanu salas), Grenadu (Grenada), Kingstonu (Jamaika), Kalkutu (Indija), Kuveitu (Kuveita), Luandu (Angola), Mehiko (Meksika), Nasau (Bahamu salas), Portofspeinu (Trinidāda un Tobāgo), Riodežaneiro (Brazīlija), Sanpaulu (Brazīlija), Singapūru (Singapūra), Sidneju (Austrālija) un Tunisu (Tunisija). Šāds sadarbības līgums ļauj pasažieriem iegādāties biļetes no airBaltic uz British Airways lidojumiem par īpašām cenām, piemēram, vienvirziena biļešu cena lidojumam uz Sidneju būs no LVL 493, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.
Šobrīd airBaltic maršrutā Rīga-Londona piedāvā tiešos lidojumus reizi dienā. Pasažieriem ir pieejami arī savienotie reisi uz Londonu caur Stokholmu, Kopenhāgenu un Viļņu.

Īsi par airBaltic:
AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenie akcionāri: Latvijas valsts 52.6% akciju, SAS AB – 47.2% akciju. airBaltic flotē ir divdesmit astoņas lidmašīnas: desmit Boeing 737-500, sešas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200 un desmit Fokker 50. airBaltic veic tiešos lidojumus no divām Baltijas valstu galvaspilsētām – no Rīgas un Viļnas, kā arī piedāvā tiešos lidojumus starp Kaļiņingradu un Kopenhāgenu.


 

Pēdējās ziņas

2008-12-16 Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem un labdarības akciju "Uzdāvini Pasauli"
2008-12-16 Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa personālizstāde "Gadalaiki"
2008-12-16 airBaltic vasaras sezonā atklās jaunus maršrutus uz Skandināviju un Palangu Lietuvā
2008-12-16 Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem un labdarības akciju "Uzdāvini Pasauli"
2008-12-16 Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa personālizstāde "Gadalaiki"
2008-12-16 airBaltic sadarbībā ar British Airways piedāvā lidojumus uz 40 jauniem galamērķiem
2008-12-16 airBaltic vasaras sezonā atklās jaunus maršrutus uz Skandināviju un Palangu Lietuvā
2008-12-15 Rīga piedāvās ikvienam Latvijas iedzīvotājam un pašvaldībai iesaistīties Eiropas kultūras galvaspilsētas projektā
2008-12-15 Jūrmala prezentē savu pieteikumu "Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014. kandidātpilsēta"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski