Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pirmais Ziemassvētku koncerts Ķīpsalā jau svētdien

2008-12-17

Rīga, 17. decembris. Jau svētdien, 21. decembrī Ķīpsalas halli piepildīs Ziemassvētku dziesmas un noskaņas, jo notiks pirmais no trim Ziemassvētku koncertiem “Tev jānāk savus sapņus piepildīt...”.

Koncertos piedalīsies iemīļoti dziedātāji – Zigfrīds Muktupāvels, Liene Šomase, Juris Vizbulis, Uģis Roze, Sigita Jevgļevska, Andris Ērglis, Rīgas Doma zēnu koris diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā, kā arī Baltijas Ziemassvētku kamerorķestris un instrumentālā grupa.

Koncerta pirmajā daļā iemīļota latviešu un ārzemju komponistu mūzika savīsies sirsnīgā koncertuzvedumā, ko veido dzejniece Gunta Šnipke. Savukārt otrā daļa atvēlēta pazīstamām Ziemassvētku dziesmām. Par muzikālo noformējumu rūpējas komponists un aranžētājs Jānis Strazds, kas īpaši šim koncertam veido jaunus aranžējumus daudzām jau zināmām dziesmām. Pirmo reizi koncertā Andris Ērglis un Doma kora zēnu koris izpildīs jauno, nesen radio stacijās skanēt sākušo, dziesmu “Mazie zvaniņi”, kuras autori ir Jānis Strazds un Guntars Račs.  Noslēgumā klausītāju sirdīs īpašo Ziemassvētku mūzikas gaismu ielies kopīgi izpildītā visiem pazīstamā Ziemassvētku dziesma “Klusa nakts, svēta nakts”.

Svētku koncerts ir rosinājis tapt arī vairākiem jauniem, vēl nedzirdētiem duetiem. Pirmoreiz kopā uzstāsies populārā dziedātāja Liene Šomase un daudzsološais jaunais tenors Juris Vizbulis. Kopīgi uzstāsies arī Liene Šomase un Sigita Jevgļevska, kā arī Andris Ērglis un Zigfrīds Muktupāvels.

Ziemassvētku koncertus vadīs Zigfrīds Muktupāvels un Sigita Jevgļevska. Īpašo Ziemassvētku noskaņu koncertā palīdzēs radīt arī scenārija autore dzejniece Gunta Šnipke, māksliniece Zigrīda Atāla un scenogrāfs Varis Siliņš.

Koncerta sākums: 21. decembrī plkst. 19.00, 22. decembrī plkst. 19.00 un 25. decembrī plkst. 15.00. Ieeja Ķīpsalas hallē pusotru stundu pirms koncerta.

Biļetes vēl var iegādāties “Biļešu paradīzes” ( www.bilesuparadize.lv ) kasēs un Ķīpsalas hallē. Biļešu sākumcena: Ls 5 –15. Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv

Koncertus rīko “BT 1 Music” un Liepājas producentu grupa “Lio Mix” ar Rīgas Domes atbalstu. 

Pēdējās ziņas

2008-12-17 Pirmais Ziemassvētku koncerts Ķīpsalā jau svētdien
2008-12-17 Rīgas Doma kora skolas SOS
2008-12-17 Ģimenes mūziklam izrādes arī Ziemassvētkos
2008-12-17 Rīgas Doma kora skolas SOS
2008-12-17 Ģimenes mūziklam izrādes arī Ziemassvētkos
2008-12-16 Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem un labdarības akciju "Uzdāvini Pasauli"
2008-12-16 Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa personālizstāde "Gadalaiki"
2008-12-16 airBaltic sadarbībā ar British Airways piedāvā lidojumus uz 40 jauniem galamērķiem
2008-12-16 airBaltic vasaras sezonā atklās jaunus maršrutus uz Skandināviju un Palangu Lietuvā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski