Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem un labdarības akciju "Uzdāvini Pasauli"

2008-12-16

Rīga, 16. decembris. Šī gada 25. un 27.decembrī Rīgas Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā jau devīto reizi notiks tradicionālie Jauniešu kora Balsis koncerti. Turklāt šajos Ziemassvētkos īpašo gaisotni papildinās arī kora organizētā labdarības akcija „Uzdāvini Pasauli”, kuras mērķis - rast iespēju 60 uzcītīgākajiem bērniem no 20 Latvijas bērnu namiem, vecumā no 12-15 gadiem, doties izglītojošā ceļojumā uz kādu no pasaules kultūrvēsturiskajām pilsētām.

Koris Balsis akcijas „Uzdāvini Pasauli” ietvaros aicina koncertu klausītājus dāvināt bērnu namiem grāmatas par aizraujošiem ceļojumiem un interesantām vietām pasaulē, tādējādi dāvājot iespēju bērniem iegūt vairāk informāciju par pasaulē notiekošo, kā arī atskatīties uz ne mazāk svarīgākajiem notikumiem pasaules kultūrvēsturē. Plašāka informācija par labdarības akciju kora mājas lapā www.balsis.lv.
Kora Balsis Ziemassvētku koncerti notiks 25. decembrī plkst. 23.00 un 27.decembrī plkst. 13.00 un plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā. Koncertos līdzās tādiem mūziķiem kā Kristīne Gailīte, Gunta Davidčuka, Ieva Parša, Jānis Kurševs, Kristīne Adamaite, instrumentālajam ansamblim un Jauniešu korim Balsis (diriģenti Ints Teterovskis un Valdis Tomsons), arī koncerta klausītājiem būs iespēja izdziedāt pazīstamākās Ziemassvētku dziesmas un nobaudīt kā dziedātāju ceptās piparkūkas, tā arī karstos dzērienus. Biļetes uz koncertiem - Biļešu paradīzes kasēs.
Ziemassvētku koncertus un labdarības akciju „Uzdāvini Pasauli” atbalsta Rīgas domes Kultūras departaments, Latvijas Tūrisma aģentu asociācija (ALTA), VAS Air Baltic Corporation, SIA MOORA, Latvijas Grāmatizdevēju asociācija, Līvu akvaparks, Cafe Amelie, tirdzniecības centrs "Galerija centrs", Marana Production, Poligrāfijas aģentūra, Latvijas Bērnu fonds, Rīgas domes Labklājības departaments, biedrība "Latvijas Bērnu sociālās aprūpes iestāžu vadītāju asociācija", RKTMC "Mazā Ģilde", Mūzikas un mākslas attīstības fonds Balsis.
 

Pēdējās ziņas

2008-12-16 Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem un labdarības akciju "Uzdāvini Pasauli"
2008-12-16 Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa personālizstāde "Gadalaiki"
2008-12-16 airBaltic sadarbībā ar British Airways piedāvā lidojumus uz 40 jauniem galamērķiem
2008-12-16 airBaltic vasaras sezonā atklās jaunus maršrutus uz Skandināviju un Palangu Lietuvā
2008-12-16 Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa personālizstāde "Gadalaiki"
2008-12-16 airBaltic sadarbībā ar British Airways piedāvā lidojumus uz 40 jauniem galamērķiem
2008-12-16 airBaltic vasaras sezonā atklās jaunus maršrutus uz Skandināviju un Palangu Lietuvā
2008-12-15 Rīga piedāvās ikvienam Latvijas iedzīvotājam un pašvaldībai iesaistīties Eiropas kultūras galvaspilsētas projektā
2008-12-15 Jūrmala prezentē savu pieteikumu "Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014. kandidātpilsēta"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski