Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jauns duets - Liene

2008-12-12

Rīga, 12. decembris. Koncertos “Tev jānāk savus sapņus piepildīt...”, kas Ziemassvētku laikā notiks Kīpsalas hallē, pirmo reizi klausītāju vērtējumam tiks nodoti vairāki vēl nedzirdēti, īpaši šiem svētku koncertiem tapuši dueti.

Koncertos pirmo reizi kopā uzstāsies populārā dziedātāja Liene Šomase un daudzsološais jaunais tenors Juris Vizbulis. Abi mākslinieki kopīgi izpildīs Ulda Marhileviča un Jāņa Baltausa dziesmu “Nāc”. Juris Vizbulis klausītājiem pazīstams no mūzikliem “Les Misérables”, “Vestsaidas stāsts” un “Jāzeps un raibais brīnumsapņu mētelis”, kuros bija galveno lomu izpildītājs. Uz Ziemassvētku koncertiem Latvijā dziedātājs ieradīsies no Londonas, kur šobrīd studē mūziklu dziedāšanu Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā.

Pirmoreiz koncertos kopīgi duetos uzstāsies arī Liene Šomase un Sigita Jevgļevska, kā arī Andris Ērglis un Zigfrīds Muktupāvels.

Līdzās Zigfrīdam Muktupāvelam, Liene Šomasei, Andrim Ērglim, Jurim Vizbulim un Sigitai Jevgļevskai, koncertos dziedās arī Uģis Roze, Andrim Ērglim un Rīgas Doma zēnu koris diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā. Solistu un kora dziedājumus Baltijas Ziemassvētku kamerorķestris un instrumentālā grupa

Koncertus vadīs Zigfrīds Muktupāvels un Sigita Jevgļevska. Īpašo Ziemassvētku noskaņu koncertā palīdzēs radīt arī scenārija autore dzejniece Gunta Šnipke, māksliniece Zigrīda Atāla un scenogrāfs Varis Siliņš.

Koncerta pirmajā daļā iemīļota latviešu un ārzemju komponistu mūzika savīsies sirsnīgā koncertuzvedumā, ko veido dzejniece Gunta Šnipke. Savukārt koncerta otrā daļa atvēlēta pazīstamām Ziemassvētku dziesmām. Par koncerta muzikālo noformējumu rūpējas komponists un aranžētājs Jānis Strazds, kas īpaši šim koncertam veido jaunus aranžējumus daudzām zināmām dziesmām. Pirmo reizi koncertā Andris Ērglis un Doma kora zēnu koris izpildīs jauno, nesen radio stacijās skanēt sākušo, dziesmu “Mazie zvaniņi”, kuras autori ir Jānis Strazds un Guntars Račs. Koncerta noslēgumā klausītāju sirdīs īpašo Ziemassvētku mūzikas gaismu ielies kopīgi izpildītā visiem pazīstamā Ziemassvētku dziesma “Klusa nakts, svēta nakts”.

Koncerti notiks: 21. decembrī plkst. 19.00, 22. decembrī plkst. 19.00 un 25. decembrī plkst. 15.00. Ieeja Ķīpsalas hallē pusotru stundu pirms koncerta.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” ( www.bilesuparadize.lv ) kasēs un Ķīpsalas hallē. Biļešu sākumcena: Ls 5 –15. Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv

Koncertus rīko “BT 1 Music”un Liepājas producentu grupa “Lio Mix” ar Rīgas Domes atbalstu.

 

Pēdējās ziņas

2008-12-12 Jauns duets - Liene
2008-12-12 Karostas cietumu apmeklē vairāk kā 3000 tūristi no Lietuvas
2008-12-12 Rīgā ieradīsies trimarāns "Playing for Success"
2008-12-12 No 15. decembra - biļetes uz februāra izrādēm
2008-12-12 Kino "Rīga" svin 85. dzimšanas dienu
2008-12-12 Karostas cietumu apmeklē vairāk kā 3000 tūristi no Lietuvas
2008-12-12 Rīgā ieradīsies trimarāns "Playing for Success"
2008-12-12 No 15. decembra - biļetes uz februāra izrādēm
2008-12-12 Kino "Rīga" svin 85. dzimšanas dienu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski