Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Britnijai Spīrsai dzimšanas dienā jauns albums

2008-12-11

Rīga, 11. decembris. Neviena popzvaigzne pēdējos gados pasaulē nav bijusi ziņu virsrakstos vairāk kā Britnija Spīrsa, kas par spīti visām likstām veiksmīgi atgriezusies mūzikas apritē un savā 27. dzimšanas dienā, 2.decembrī, dāvina jaunu albumu “Circus”, kas jau pieejams arī Latvijā.

Jaunais albums ir sestais ieraksts Britnijas diskogrāfijā un seko cieši pēdās pirms gada iznākušajam albumam “Blackout”, kurš tikko saņēmis MTV Eiropas mūzikas balvu.

Albumu producējuši mūsdienu pieprasītākie popmūzikas producenti Dr. Luke, Danja, Bloodshy & Avant un citi. Albums arī iezīmē Spīrsas atgriešanos pie producentiem, kas radījuši viņas agrākos hitus, kā “Everytime” (Guy Sigsworth) un debijas dziesmu “Baby One More Time” (Max Martin). Pati Spīrsa ir līdzautore četrām albuma dziesmām – “Mmm Papi”, “Mannequin”, “My Baby” un “Rock Me In”, kas pieejams albuma “Deluxe” versijā.

Albuma pirmo singlu “Womanizer” veidojusi Atlantas producentu apvienība “The Outsyders”. “Womanizer” ir pirmais singls, kas kopš Britnijas debijas hita “Baby One More Time” nonācis ASV Billboard singlu topa pirmajā vietā.

“Singls “Womanizer” stāsta par kādu puisi – “brunču mednieku”, kurš vienmēr tiek cauri sveikā. Tā kā man patīk iejusties dažādos tēlos, ierosināju, ka videoklipā es varētu tēlot vairākas meitenes. Puisis domā, ka tās patiešām ir vairākas savstarpēji nesaistītas meitenes, lai gan patiesībā tā nav. Ar to es iedrošinu meitenes turēties pretī šādiem puišiem,” par jauno singlu stāsta Spīrsa.

“Albumu nosaucu tādas pat dziesmas vārdā – Circus. Tā stāsta par mani kā izklaides žanra pārstāvi, kā šovmeni. Lai arī manā cirka numurā nav ziloņi, tur ir teātris, krāšņi tērpi un jautrība, cilvēki būs sajūsmā un gribēs redzēt vēl,” albuma ideju atklāj Spīrsa. “Jaunais albums savā noskaņā ir gaišāks un popsīgāks nekā “Blackout”, kurš atspoguļoja manas dzīves tumšo posmu.”

Pēdējās ziņas

2008-12-11 Daudz apmeklētāju atvērto durvju dienā Rīgas Krievu teātra ēkā
2008-12-11 Nākamruden Rīgā plāno atklāt jaunu kultūrizglītības centru
2008-12-11 Skamp atgriežas Latvijā
2008-12-11 Gain Fast piedāvā jaunu videoklipu
2008-12-10 airBaltic atvērs pārstāvniecību Tallinā
2008-12-10 Kristīnes Klodānes fotoizstāde - performance vilcienā
2008-12-10 OCTA un ceļojumu apdrošināšanas e-polises no decembra nopērkamas tirdzniecības centros Rīgā un Jūrmalā
2008-12-10 Rīgas Krievu teātra ēkā atvērto durvju diena
2008-12-10 Atklāta Rīgas tautas lietišķās mākslas studiju darbu izstāde "Baltā"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski