Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Skamp atgriežas Latvijā

2008-12-11

Rīga, 11,decembris. Atzīmējot 10 gadus uz skatuves, ceturtdien, 11.decembrī Arņa Medņa klubā “City Jazz Club” Latvijā vispopulārākā lietuviešu grupa Skamp ar koncertu prezentēs savu jauno albumu “Kažką?!” jeb “Say What?!”.

Viena no kosmopolītiskākajām Lietuvas grupām – pop / funk / hip-hop stilā spēlējošie Skamp šogad atzīmē savu 10. dzimšanas dienu. Īru dziedātāja Ērika Dženingsa, āfrikāņu izcelsmes lietuviešu producents un ģitārists Viktors “Vee” Diavara un lietuviešu reperis Viļus “Willux” Alesius pirmoreiz uz Lietuvas mūzikas skatuves sevi pieteica 1998.gadā ar savā oriģinālajā stilā ieturēto kaverversiju Džordža Geršvina dziesmai “Summertime”.

Ar savu jauno albumu “Kažką?!” Skamp atgriežas pie saviem klausītājiem Latvijā. No 11.decembra albums mp3 formātā pieejams interneta vietnē www.PlatformaMusic.lv un šomēnes sekos arī albuma CD versija. Albumā iekļautas 12 dziesmas, viena no kurām – “Always Too Much” – tikko nonākusi arī Latvijas radio stacijās.

“Beidzot esam piepildījuši savu sapni un jauno albumu ierakstījuši pilnībā “dzīvajā”. Ar “Kažką?!” mēs atgriežamies pie saviem pirmsākumiem, tai pat laikā pāršķirot jaunu lappusi savā dekādi garajā karjerā,” stāsta Vee.

Pēc vairākiem gadiem dažādu ierakstu kompāniju paspārnē Skamp nolēmuši iet paši savu ceļu, izveidojot neatkarīgo izdevniecību Tabami. Grupa tikko atklājusi savu jauno interaktīvo mājas lapu www.skamp.lt, kurā pieejams viss, ko mūsdienās sniedz jauno mēdiju iespējas – blogi jeb interneta dienasgrāmata un Skamp TV – interneta televīzija, kurā apskatāmi pašu veidoti dziesmu videoklipi, sižeti no koncertu aizkulisēm un, iespējams, pats interesantākais – katru pirmdienu pl. 21 tiešraidē iespējams vērot grupas dzīvo ierakstu un “jam” sesijas.

“Singlu tirgus jau ir miris un arī CD albumu tirgus lēnām mirst, tāpēc jauno albumu mēs vispirms izdevām digitāli savā mājas lapā un pēc mēneša sekos limitēta CD tirāža,” stāsta Ērika. “Esam kļuvuši par pirmo grupu Lietuvā, kas izmanto interneta tiešraides. Tās regulāri skatās mūsu draugi un fani no Latvijas, Igaunijas, Bulgārijas, Īrijas, Lielbritānijas, ASV, Vācijas un, protams, Lietuvas.”

Skamp albumi pārdoti 100 000 eksemplāros. Ar Skamp palīdzību Lietuvā modē atgriezās uzstāties “dzīvajā”. Grupa divus gadus pēc kārtas nominēta MTV Eiropas mūzikas balvai kā Labākā Baltijas grupa.

Ar jauno albumu “Kažką?!”, ko grupa dēvē par vienu no saviem labākajiem ierakstiem, Skamp ir apņēmības pilni atgūt savu veco un iekarot jaunu fanu sirdis Latvijā.

Koncerta sākums: 11.decembrī pl. 20. Norises vieta: City Jazz Club, Ģertrūdes ielā 34, Rīgā. 

Pēdējās ziņas

2008-12-11 Daudz apmeklētāju atvērto durvju dienā Rīgas Krievu teātra ēkā
2008-12-11 Nākamruden Rīgā plāno atklāt jaunu kultūrizglītības centru
2008-12-11 Gain Fast piedāvā jaunu videoklipu
2008-12-11 Britnijai Spīrsai dzimšanas dienā jauns albums
2008-12-10 airBaltic atvērs pārstāvniecību Tallinā
2008-12-10 Kristīnes Klodānes fotoizstāde - performance vilcienā
2008-12-10 OCTA un ceļojumu apdrošināšanas e-polises no decembra nopērkamas tirdzniecības centros Rīgā un Jūrmalā
2008-12-10 Rīgas Krievu teātra ēkā atvērto durvju diena
2008-12-10 Atklāta Rīgas tautas lietišķās mākslas studiju darbu izstāde "Baltā"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski