Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

OCTA un ceļojumu apdrošināšanas e-polises no decembra nopērkamas tirdzniecības centros Rīgā un Jūrmalā

2008-12-10

Rīga, 10. decembris. No šī gada decembra apdrošināšanas akciju sabiedrība ERGO Latvija Rīgas un Jūrmalas iedzīvotājiem piedāvā iespēju iegādāties OCTA un ceļojumu apdrošināšanas polises speciāli ierīkotos polišu iegādes e-punktos. Šie speciāli ierīkotie stendi šobrīd ir izvietoti: Rīgā T/P Spice, Lielirbes ielā 29 un T/P P.Briedis, P.Brieža ielā 33a un Jūrmalā T/C Lielupe, Viestura ielā 22 pretim RIMI veikalu kasēm.

Ar skārienjutīga ekrāna palīdzību ERGO e-punktos pilnīgi automatizēti iespējams iegādāties OCTA un ceļojumu apdrošināšanas polises. E-polises nav nepieciešams izdrukāt, tāpēc elektroniski parakstīta e-polises versija tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu. Ieteicams gan fiksēt polises numuru, jo to būs nepieciešams norādīt, ja iestāsies apdrošināšanas gadījums.

Kopš šī gada 1.jūnija, kad stājās spēkā likuma grozījumi, saskaņā ar kuriem autovadītājiem nav nepieciešams vadāt līdzi OCTA polises veidlapu, strauji audzis to ERGO Latvija klientu skaits, kuri izvēlas OCTA polisi iegādāties internetā. E-polišu popularitāti apliecina arī ceļojumu apdrošināšanas e-polišu iegādes pieaugums, kas sastāda vairāk nekā 10% no visām ERGO Latvija izsniegtajām ceļojumu apdrošināšanas polisēm. Šādi rādītāji liecina par Latvijas tirgus attīstību atbilstoši Eiropas pieredzei, kur vidēji internetā pirkto polišu apjoms ir 10-15% no kopējā pārdoto polišu apjoma.

ERGO Latvija ir pirmais no ERGO grupas Baltijas uzņēmumiem, kas piedāvā šādu polišu iegādes iespēju e-punktos. Projekta veiksmīgas darbības gadījumā arī Lietuvā un Igaunijā tiks ieviesti šādi „last-minute” apdrošināšanas punkti.

Lai iegādātos OCTA e-polisi internetā vai ERGO e-punktā, nepieciešams zināt auto reģistrācijas numuru un auto īpašnieka personas kodu vai juridiskām personām – uzņēmuma reģistrācijas numuru. Savukārt, ceļojumu apdrošināšanas e-polises iegādei nepieciešams zināt ceļotāja personas kodu, kā arī adresi, e-pastu un telefonu, ja polise tiek pirkta citam cilvēkam.
„Kā liecina ERGO pieredze Eiropā un Latvijā, tad cilvēki arvien mazāk tērē savu laiku un nāk pie apdrošinātāja uz biroju, lai iegādātos tādus vienkāršus apdrošināšanas veidus kā OCTA vai ceļojumu apdrošināšana. Tā vietā aizvien populārākas kļūst e-polises, kā arī iespēja apdrošināties, piemēram, tirdzniecības centros, autoostās, lidostās. Reaģējot uz šo paradumu maiņu, esam spēruši nozīmīgu soli pretī mūsu klientiem un izveidojuši polišu iegādes 3 e-punktus RIMI populārās tirdzniecības vietās. Ja projekts darbosies veiksmīgi, tad izvietosim aizvien vairāk šādus e-punktus cilvēkiem ērti pieejamās vietās,” skaidro ERGO valdes locekle Ingrīda Ķirse.

 

Pēdējās ziņas

2008-12-10 airBaltic atvērs pārstāvniecību Tallinā
2008-12-10 Kristīnes Klodānes fotoizstāde - performance vilcienā
2008-12-10 Rīgas Krievu teātra ēkā atvērto durvju diena
2008-12-10 Atklāta Rīgas tautas lietišķās mākslas studiju darbu izstāde "Baltā"
2008-12-10 Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz "LA COMÉDIE FRANÇAISE" viesizrādēm
2008-12-10 airBaltic novembrī pārvadā par 13% vairāk pasažieru nekā pērn
2008-12-10 Daugavpili apmeklēs Vitebskas kultūras darbinieki
2008-12-10 Egles iedegšana un Oranžais Daugavpils koris
2008-12-08 Bērnu fonds "Attīstība" piedāvā pirmizrādi "Zaķēna Fēliksa Ziemassvētku ceļojums apkārt pasaulei"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski