Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Mumiy Troll tūrē - Krievijas kulta grupa uzstāsies ar jaunu skanējumu

2008-12-08

Rīga, 8. decembris. 4. decembrī īpašās akcijas laikā visas 888 biļetes uz „Mumiy Troll LV” koncertu tika izpārdotas, taču arī tagad cena ir reāli zema – sākot no 12 latiem. Arēnā Rīga Mumiy Troll uztāsies, prezentējot savu dubultalbumu «8», kas pēc pārdošanas Latvijā mēneša laikā nonāca pirmajā pozīcijā starp pārējām Krievijas mākslinieku relīzēm.  Biļešu iepriekšpārdošana turpinās visās Biļešu servisa kasēs un www.bezrindas.lv. Neaizdomājies ilgi un neatliec uz nākamo gadu to, ko vari paspēt izdarīt jau šogad!

Jaunā turnejas šova skatuves dizaina un noformējuma scenogrāfs un gaismu mākslinieks ir Andrejs Dubkovs. Šis mākslinieks ir labi pazīstams, atceroties tādus kopējos projektus ar grupu kā „Meamuri Show”(2002), „Pohititeli knig”(2004), „AMBA” (2007), kur šovi ir palikuši atmiņā ar nepārspējamiem gaismu efektiem un skatuves noformējumiem. Arī šis koncerts nebūs izņēmus, jo pie šī šova tika strādāts visu gadu. Tā rezūltāta grupa un šova radītāji panāca pilnīgu harmoniju starp skatītāju un skatuvi. Šova video mākslinieks un video klipu režisors - pasaulē slavenais video instalāciju speciālists Bjrorns Tagemose (Bjorn Tagemõs) no kompānijas „Gun Prodaction” (www.shoottheartist.com), kurš ir strādājis ar tādiem māksliniekiem kā „Chanel Bread & Butter”, “The Hives”, Louis Vuitton, Macy Gray, „The Glimmers”, Tiësto. Bjorns Tagemose ir „Kontrabandi” jaunā albuma klipa autors un režisors.
„Mumiy Troll” albuma prezentācija Latvijā būs nepārspējama ar skatuves dizainu, kurā tiek izmantoti jauni vizuāli elementi - gaismas, formu un veidolu saskaņa, kuru koncepcija tiek izstrādāta, balstoties uz simetrijas un asimetrijas principiem. Viens no šova dominējošajiem un galvenajiem elementiem būs video instalācija - video klipi un kolāžas. Tā rezūltātā grupa un šova radītāji panāca pilnīgu vienotību starp skatītāju, mūziku un vizuālo daļu.

Resursi internetā:
www.mumiytroll.com
www.platformamusic.lv
www.bilesuserviss.lv
www.bezrindas.lv
www.citypeople.lv


 

Pēdējās ziņas

2008-12-08 Bērnu fonds "Attīstība" piedāvā pirmizrādi "Zaķēna Fēliksa Ziemassvētku ceļojums apkārt pasaulei"
2008-12-08 Teātrī RīBēJa MuTe Ziemassvētku stāsts - muzikāla izrāde "Puteklītes un Puteklīša Ziemassvētki"!
2008-12-08 Decembrī Dominantes pēdējie sestdienas seansi 14.00 kinoteātrī K SUNS
2008-12-08 Cēsu Izstāžu namā viesosies Latgales folkloras kopa "Ceiruleits"
2008-12-08 Akurātere atzinīgi novērtē jaunos talantus
2008-12-08 "Viens pats Ziemassvētkos 2" būs papildizrādes
2008-12-08 "Ziemassvētku vecītis skrien pie bērniem"
2008-12-08 Ziemassvētki teātrī RīBēJa MuTe!
2008-12-08 Talsu mākslinieku dāvinātās gleznas apskatāmas pašvaldības iestādēs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski