Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ziemassvētku laiks un gadumija Dailes teātrī

2008-11-28

Rīga, 28. novembris. Šogad Dailes teātris piedāvā tradicionālos ZIEMASSVĒTKU KONCERTUS, kas sāks skanēt no 17. decembra, kā arī bērniem adresēto programmu ZIRŅU VAKARA GAIDĀS no 11. decembra. Savukārt 30. decembrī pēc koncerta notiks BALLE, kuras laikā tiks paziņoti aptaujas METAXA TEĀTRA ZVAIGZNE uzvarētāji.

ZIEMASSVĒTKU KONCERTA pirmajā daļā skanēs Austrumeiropas valstu Ziemassvētku dziesmas. Savukārt otrā daļa aizritēs dzejnieka Viļa Plūdoņa zīmē, kura dzejas tekstus mūzikā iemūžinājuši latviešu komponisti Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Uldis Stabulnieks, Juris Vaivods.

Koncertā piedalīsies Olga Dreģe, Aija Dzērve, Maija Doveika, Kristīne Nevarauska, Rudīte Būmane, Valdis Liepiņš, Artis Robežnieks, Gints Grāvelis, Juris Frinbergs, kā arī bērnu vokālais ansamblis „Dzeguzīte” Dailas Martinsones vadībā.

Koncerta režisors ir Kārlis Auškāps, sadarbojoties ar scenogrāfu Mārtiņu Vilkārsi, kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu un muzikālo vadītāju Juri Vaivodu.

No 11. decembra Mazajā zālē uz muzikālām sarunām ar maziem un lieliem bērniem ZIRŅU VAKARA GAIDĀS aicinās aktieri Jānis Paukštello, Andris Bērziņš un Varis Vētra. Muzikālajā izrādē ar dziesmām un dzejoļiem pašiem mazākajiem teātra skatītājiem aktieri Ziemassvētku noskaņās ļausies savām bērnu dienu atmiņām, atdzīvinot visiem pazīstamās bērnu dziesmas, ko viņu vecāku paaudze reiz dziedājusi bērnudārzos un skolās. Aktieri jaunajā programmā sadarbojas ar režisoru Valdi Liepiņu un muzikālo vadītāju Juris Vaivodu. 

30. decembrī pēc koncerta notiks tradicionālā BALLE "Kaut nedaudz laimes...” , kuras laikā tiks paziņoti arī aptaujas METAXA TEĀTRA ZVAIGZNE uzvarētāji. Šogad balli vadīs aktrise Esmeralda Ermale un grieķu dziedoņa Demisa Rusa līdzinieks Dailes teātrī Juris Frinbergs. Ballē varēs dejot Ginta Žilinska & Co spēlētās mūzikas pavadījumā. Būs iespēja dzirdēt Dailes teātra dziedošo aktrišu Ievas Pļavnieces, Kristīnes Nevarauskas, Ilzes Ķuzules un Ilonas Balodes jauno programmu. Tiks pavērts priekškars jaunajai Raimonda Paula dziesmu programmai „Par spīti grūtiem laikiem...”, kas afišā atrodama nākamā gada janvārī, kā arī vēlreiz atvadīties no Raimonda Paula un Māras Zālītes mūzikla „Meža gulbji”.


Aicinām iegādāties apvienotās biļetes uz koncertu un balli, gan arī biļetes tikai uz balli!
 

Pēdējās ziņas

2008-11-28 Latvijas jubilejas izskaņā iedegs pirmo Adventes svecīti
2008-11-28 Koncerti Ziemassvētku laikā
2008-11-26 "Maskačka" bērnu acīm
2008-11-26 Lemberga hūte gatava ziemai
2008-11-26 Jaunā Relaks Tūres jautrā celojumu grāmata
2008-11-26 Seminārs "Seno parku un dārzu izpēte un kopšana"
2008-11-26 Adventes laikā talsinieki tiksies pie trīs bērziem
2008-11-25 Ziemassvētku vecīša birojs 2008.gadā uzsāk savu darbu!
2008-11-25 Sinfonietta Rīga un deju grupas Dzirnas koncertuzvedums Valmierā, Liepājā un Cēsīs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski