Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
   BRĪVDABAS MUZEJS SESTDIENĀS AICINA UZ BRĪVĀS DABAS TIRGU    

Ziņas

Lemberga hūte gatava ziemai

2008-11-26

Ventspils, 26. novembris.Uz Latvijas Valsts 90 gadadienu ar salu un sniegu Latviju beidzot sasniedza ilgi gaidītā ziema.

Tas bija īpašs notikums arī slēpotājiem un snovotājiem Ventspils pusē, jo radās cerība, ka beidzot varēs atkal laisties lejā no nu jau 44 m augtā slēpošanas kalna „Lemberga hūte”. Tomēr dabīgā sniega kārta uz kalna izveidojās plāna un termometra stabiņš cītīgi turējās ap nulle grādiem, neļaujot veikt mākslīgā sniega pūšanu. Ceturtdien Latvijā noteicošais būs dienrietumu vējš, kas līdzi sev nesīs pavasarīgu siltumu un nākamais aukstuma vilnis gaidāms tikai decembra sākumā. Bet, lai gaidīt būtu vieglāk, ziemas aktīvās atpūtas cienītājus varam iepazīstināt ar jaunumiem, kas sagaida ikvienu Lemberga hūtes apmeklētāju.

Pirmkārt ir pārveidots kalna profils, lai snovborda trasē izveidotos pusrampas elements visa nobrauciena garumā. Ar jauniem tramplīniem, slaidu un reilu elementiem tiks papildināta snovborda trase un to jau varēs dēvēt par „Lemberga hūtes” snovparku.

Šajā gadā pārveidota arī ģimeņu iecienītā atrakcija – ziemas kameršļūkšanas trase. Nu laišanās pa to būs aizraujošāka un emociju pilnāka. Savukārt ērtākai nokļūšanai kalnā par 10 m pagarināts lenšveida pacēlājs. Un, sākoties ziemas sezonai, uz kalna kopumā darbosies trīs pacēlāji.

Ceram, ka slēpošanas kalna „Lemberga hūte” atpūtniekus iepriecinās arī ziņa, ka cenas gan pacēlājam, gan slēpošanas un snovborda inventāram arī šajā gadā paliks tādas paša, kā iepriekšējā sezonā.

Atliek vien sagaidīt salu un slēpošanas kalns „Lemberga hūte” varēs uzsākt savu sezonu.
 

Pēdējās ziņas

2008-11-26 Adventes laikā talsinieki tiksies pie trīs bērziem
2008-11-26 Seminārs "Seno parku un dārzu izpēte un kopšana"
2008-11-26 Jaunā Relaks Tūres jautrā celojumu grāmata
2008-11-26 "Maskačka" bērnu acīm
2008-11-25 Turpinās foto akcija "Cēsis rudenī!"
2008-11-25 Cēsīs atkal iedegsies senie petrolejas lukturi
2008-11-25 Cēsu Izstāžu namā uzstāsies pianiste Liene Circene
2008-11-25 Ventspils naktsmītņu konkursa uzvarētāji dosies gūt pieredzi Vidzemē
2008-11-25 Teātrī RīBēJa MuTe PIRMIZRĀDE – pasaka "Kazlēni un vilks"!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski