Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspils naktsmītņu konkursa uzvarētāji dosies gūt pieredzi Vidzemē

2008-11-25

Ventspils, 25. novembris. Š. g. 25. un 26. novembrī konkursa „Labākais izmitināšanas uzņēmums Ventspilī 2007. gadā” laureāti dosies pieredzes apmaiņas braucienā pa Vidzemi, ko organizē Ventspils Tūrisma informācijas centrs.

Brauciens ir balva par ļoti veiksmīgu dalību konkursā un tā organizēšanai paredzētos  izdevumus - ēdienreizes, naktsmītnes, ekskursijas un apskates objektu apmeklējumus, kā arī transporta izdevumus – sedz Ventspils pilsētas dome. Saskaņā ar konkursa nolikumu braucienā piedalās divi darbinieki no katra laureāta izmitināšanas uzņēmuma.

Brauciena laikā uzņēmumu pārstāvji iepazīsies ar labāko viesu māju un viesnīcu darbību Siguldā, Priekulē, Cēsīs, Valmierā, to pakalpojumiem un mārketinga aktivitātēm. Viņiem būs iespēja apmeklēt arī vairākus atraktīvus atpūtas un sporta kompleksus: „Reiņa trasi” Krimuldas pagastā, kas ir viens no populārākajiem un senākajiem slēpošanas centriem Latvijā, un Valmieras pievārtē esošo jauno un mūsdienīgo kompleksu „Avoti”. Ceļojuma laikā ventspilnieki viesosies rehabilitācijas centra „Līgatne” teritorijā izvietotajā Padomju Latvijas kodolkara situācijas gadījumam labiekārtotajā bunkurā, kas atrodas 9m zem zemes, un kuram slepenības zīmogu noņēma tikai 2003.gadā. Tiks apmeklēts arī Gaujas nacionālajā parka teritorijā esošais atpūtas parks „Rakši”, kas viesiem piedāvā ne tikai naktsmītnes jaukos guļbaļķu namiņos, bet arī pirti ar īstām bērzu slotiņām.

Brauciena mērķis ir veicināt izmitināšanas uzņēmumu Ventspilī sniegto pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanos un to darbinieku profesionalitātes paaugstināšanos. 2007. gadā par labākajām viesnīcām tika atzītas „Raibie logi”, „Vilnis”, olimpiskā centra „Ventspils” viesnīca, par labākajiem viesu namiem- „Karlīnes nams”, „Namelis” un „Kupfernams”. Labākās jauniešu mītnes bija Ventspils Augstskolas Tūristu viesnīca, Ventspils 20. arodvidusskolas jauniešu mītne „Centrs” un „Pie saules laiviņām”.

 

Pēdējās ziņas

2008-11-25 Turpinās foto akcija "Cēsis rudenī!"
2008-11-25 Cēsīs atkal iedegsies senie petrolejas lukturi
2008-11-25 Cēsu Izstāžu namā uzstāsies pianiste Liene Circene
2008-11-25 Teātrī RīBēJa MuTe PIRMIZRĀDE – pasaka "Kazlēni un vilks"!
2008-11-25 Sinfonietta Rīga atskaņo krievu moderno klasiku un džezu
2008-11-25 Decembra sākumā tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana uz grupas "Mumiy Troll" februāra koncertu Latvijā
2008-11-25 Dziedātāja Dido atgriežas ar jaunu albumu
2008-11-25 Eiropas Saksofonu ansambļa koncerts
2008-11-25 Koncerts 40 pirksti uz taustiņiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski