Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Spriedīs par atjaunojamo energoresursu izmantošanas scenārijiem Latvijā

2008-11-20

Rīga, 20. novembris. 27. un 28. novembrī izstādes “Vide un Enerģija 2008” laikā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiska konference “Efektīva bioenerģijas izmantošana – ražošana un patēriņš”, kuru rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar LR Vides ministriju un Baltijas Vides forumu.

Konferencē lektori no Latvijas un ārvalstīm spriedīs par atjaunojamo energoresursu tālākas izmantošanas scenārijiem Latvijā, biomasas izmantošanas iespējām siltuma ražošanā, atkritumu pārstrādi bioenerģijas ražošanai, kā arī biogāzes un otrās paaudzes biodegvielas izmantošanas iespējām transporta sektorā.

“Tā ir tematika, kas ir īpaši aktuāla ikvienam no mums laikā, kad būtiski pieaug resursu cenas un nozīmīgi kļūst jautājumi par enerģijas efektīvu izmantošanu un atjaunošanu, kā arī apkārtējās vides saglabāšanu un aizsargāšanu,” uzsver izstādes “Vide un enerģija” projekta vadītājs Agris Reihmanis.

Konferencē piedalīsies Eiropas Komisijas pārstāvji, vadošo Eiropas Savienības valstu bioenerģijas speciālisti, videi draudzīgu transportlīdzekļu ražošanas uzņēmumu pārstāvji, profesionālo asociāciju pārstāvji, kā arī starptautisku, valsts un zinātnisku organizāciju pārstāvji dalīsies informācijā un pieredzē, diskutējot par efektīvu bioenerģijas izmantošanu un tās nākotnes iespējām.

Uz konferenci aicināti siltuma un enerģijas ražošanas uzņēmumu pārstāvji, bioenerģijas ražošanas speciālisti, valsts un pašvaldību pārstāvji, vides un enerģētikas speciālisti, uzņēmēji, kā arī interesenti. Dalībai konferencē var pieteikties līdz 21. novembrim “Vide un Enerģija 2008” mājas lapā http://www.bt1.lv/ee vai zvanot pa tālruni 67065028. Konferences darba valodas – latviešu un angļu.

Konferences norises vieta – Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8.

4. starptautiskā enerģētikas un videi draudzīgu enerģijas sistēmu un tehnoloģiju izstāde “Vide un Enerģija 2008” notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 27. līdz 29. novembrim. Izstāde ir nozīmīgs pasākums vides un enerģētikas speciālistiem un uzņēmējiem, valsts un pašvaldību pārstāvjiem, kā arī ikvienam iedzīvotājam, kuram ir svarīga sakopta vide un pārdomāta energoresursu izmantošana. Šogad izstādē pakalpojumus un produkciju piedāvās vairāk nekā 80 dalībfirmas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Kanādas, Polijas, Čehijas, Zviedrijas un Lielbritānijas.

Plašāka konferences programma: http://www.bt1.lv/ee
 

Pēdējās ziņas

2008-11-20 Notiks izstāde "Drošam darbam 2008"
2008-11-20 PĒDĒJĀS mūzikla "Klase" izrādes 26. un 27. novembrī
2008-11-20 Portretu cikls Dominante kinoteātrī "K SUNS"
2008-11-20 Tapis Cēsīm veltīts kalendārs - plānotājs 2009.gadam!
2008-11-20 Jūrmalas pilsētas dome izsludina konkursu "Skaistākais Ziemassvētku noformējums"
2008-11-20 Jūrmalas mūzikas vidusskolas koklētāju panākumi 3.Starptautiskā daudzstīgu instrumentu konkursā Maskavā
2008-11-20 Noslēdzas 8.starptautiskais vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras"
2008-11-19 Cēsu Izstāžu namā uzstāsies Kristīne Gailīte koncertprogrammā "Noasa šķirsts"
2008-11-19 Jaunas kartes uz Pārgaujas novada robežām!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski