Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Noslēdzas 8.starptautiskais vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras"

2008-11-20

Jūrmala, 20. novembris. Šodien, 20.novembrī, plkst.14 „Līvu akvaparkā”, Jūrmalā tiks apbalvoti starptautiskā vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Es dzīvoju pie jūras” uzvarētāji. Šo konkursu jau astoto gadu pēc kārtas organizē Jūrmalas mākslas skola. Šogad pirmo gadu konkurss ir ieguvis UNESCO patronāžu, un konkursa žūrijas komisijā bija UNESCO Latvijas komitejas pārstāve Anita Vaivade.

„Šais gados vizuālais plastiskās mākslas konkurss no Baltijas jūras piekrastes skolu konkursa ir izveidojies par starptautisku konkursu. Ik gadu konkursa apakštēma tiek mainīta, un šogad tā ir „Jūras stāsti”. Šogad darbi tika iesūtīti no Palangas (Lietuva), konkursā ir pārstāvēti gandrīz visi Latvijas rajoni - darbi tika iesūtītu no 170 skolām, sākot no Daugavpils līdz pat Liepājai un Rojai, no Valkas līdz Bauskai. Konkursā piedalās ne tikai mākslas skolu skolēni, bet arī vispārizglītojošo skolu, bērnu un jauniešu interešu centru, pirmsskolas izglītības iestāžu un speciālās izglītības iestāžu audzēkņi,” stāsta Jūrmalas mākslas skolas direktore Taiga Vaišļa.

Konkursam tika iesniegti gandrīz 3000 mākslas darbi, kas veidoti dažādās tehnikās - glezniecībā, grafikā, datorgrafikā un lietišķajā mākslā (keramika, metāls, tekstils, zīda apgleznošana, papīra plastika).

Profesionāla žūrija apbalvošanai izvirzīja 173 jaunos māksliniekus no 72 skolām - no Jūrmalas, Rēzeknes, Aizputes, Alojas, Baldones, Baltinavas, Babītes, Bauskas, Rīgas, Cēsīm, Dobeles, Engures, Gulbenes, Inčukalna, Jaunpiebalgas, Kalētiem, Katvariem, Kandavas, Kārsavas, Mālpils, Krāslavas, Ķekavas, Lēdurgas, Liepājas, Līgatnes, Līvāniem, Madonas, Mazsalacas, Naujienes, Gaujienas, Palangas, Pāvilostas, Pudinovas, Preiļiem, Rēzeknes, Rojas, Salas, Salaspils, Siguldas, Skrīveriem, Sproģiem, Staiceles, Stendes, Strazdumuižas, Sutriem, Talsiem, Tukuma, Tumes, Ulbrokas, Vaiņodes, Valdemārpils, Valkas, Vecumnieku, Ventspils, Viļāniem un Zvejniekciema.

Godalgoto vietu ieguvēji saņems dāvanu kartes un medaļas. Visi apbalvošanai izvirzītie konkursa dalībnieki saņems SIA „Ulma” izveidoto 2009.gada kalendāru, kura noformējumā izmantoti šā gada uzvarētāju zīmējumi, un iespēju jautri pavadīt laiku „Līvu akvaparkā”.

Konkursu atbalsta: Swedbanka, Seb banka, Līvu akvaparks, Jūrmalas pilsētas dome, Jūrmalas pilsētas izglītības pārvalde, SIA „Storaesno”, UNESCO Latvijas komiteja.

Konkursa uzvarētāju izstāde līdz 20.decembrim būs apskatāma Līvu akvaparkā.

8.STARPTAUTISKĀ VIZUĀLI PLASTISKĀS MĀKSLAS
KONKURSA „ES DZĪVOJU PIE JŪRAS”
REZULTĀTI

Glezniecība (4 - 7 gadi)
    1.vieta - Laura Rolanda Belte     (Tukuma mākslas skola)
    2.vieta    - Elīza Parasiņa (Baldones mākslas skola)
    2.vieta - Annamarija Berdijeva (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Alise Britova (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta    - Laura Caunīte (Rēzeknes pils. skolēnu interešu centrs)
    3.vieta - Māra Dzene    (Jūrmalas mākslas skola)

Glezniecība (8 - 11 gadi)
    1.vieta - Daniela Malčadska (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Dāvids Mekšs (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Marika Kronberga (Tukuma mākslas skola)
    3.vieta - Tīna Karīna Anšance (Vecumnieku mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Kristaps Dzenis (Gulbenes mākslas skola)
    3.vieta - Diāna Dolgunova (Vecumnieku mūzikas un mākslas skola)

Glezniecība (12 - 15 gadi)
    1.vieta - Nadīna Jackovska (Tukuma mākslas skola)
    2.vieta - Anna Strade    (Tukuma mākslas skola)
    2.vieta - Lāsma Pudāne (Preiļu mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Nora Patrīcija Fausta (Aizputes vidusskola)
    3.vieta - Diāna Grudule (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Kalvis Ņikiforovs (Vecumnieku mūzikas un mākslas skola)

Glezniecība (16 - 20 gadi)
    2.vieta - Līga Kalniņa (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Līga Kalniņa (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Jūlija Podskočija (Preiļu mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Mārīte Zīmele (Preiļu mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Alise Višņevska (Mežmalas vidusskola)

Grafika (4 - 7 gadi)
    1.vieta - Sofija Vorķele (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Rainers Reinbergs (J.J.D.D.C.)
    2.vieta - Edvards Glazepa (Vecumnieku mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Megija Gunda Broka    (Viļānu bērnu un jauniešu centrs)
    3.vieta - Edijs Naumčiks (Kalētu mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Alise Britova    (Jūrmalas mākslas skola)

Grafika (8 - 11 gadi)
    1.vieta - Anete Prodniece (Kandavas mākslas skola)
    2.vieta - Dāvids Mekšs (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Sabīne Risova (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Edžus Kāpiņš (Stendes pamatskola)
    3.vieta - Anastasija Jegorova     (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Kristers Stūresteps (Rīgas skolēnu pils)
    3.vieta - Amanita Rozentāle (Majoru pamatskola)
Grafika (12 - 15 gadi)
    1.vieta - Jānis Šneiders (Tukuma mākslas skola)
    2.vieta - Niklāvs Barbars (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Justa Vaičiūnas (Palangas mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Evija Celmiņa (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Austra Purviņa (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Artūrs Pētersons (Rīgas skolēnu pils)

Grafika (16 - 20 gadi)
    1.vieta - Marta Rudzīte (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Lāsma Kovalenko (Sproģu mūzikas un mākslas skola)
    3.vieta - Sintija Koļesņikova (Ulbrokas vidusskola)
    3.vieta - Līga Kalniņa    (Jūrmalas mākslas skola)

Datorgrafika
    1.vieta - Paula Rudzīte (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Andris Šēnbergs (Jūrmalas mākslas skola)
    2.vieta - Egils Naglis (Kārsavas mūzikas un māksla skola)
    3.vieta - Amanda Anna Millere (Aizputes mākslas skola)
    3.vieta - Laura Kurmeljeva (Jūrmalas mākslas skola)

Lietišķā māksla
    1.vieta - Arvis Kantiševs (Mālpils vidusskola)
    1.vieta - Deivids Jānis Balodis (Bauskas raj. BJC)
    2.vieta - Ināra Jankauska (Vaiņodes internātpamatskola)
    2.vieta - Dairis Didrihsons (Tukuma mākslas skola)
    2.vieta - Aksels Jancis (Jūrmalas mākslas skola)
    3.vieta - Lote Freināte (Engures mākslas skola)
    3.vieta - Elīna Niedra (Mālpils vidusskola)
    3.vieta - Sintija Belavniece (Tukuma mākslas skola)
    3.vieta - Liene Mankopa (Ķekavas mākslas skola)
 

Pēdējās ziņas

2008-11-20 Jūrmalas mūzikas vidusskolas koklētāju panākumi 3.Starptautiskā daudzstīgu instrumentu konkursā Maskavā
2008-11-20 Jūrmalas pilsētas dome izsludina konkursu "Skaistākais Ziemassvētku noformējums"
2008-11-20 Tapis Cēsīm veltīts kalendārs - plānotājs 2009.gadam!
2008-11-20 Portretu cikls Dominante kinoteātrī "K SUNS"
2008-11-20 PĒDĒJĀS mūzikla "Klase" izrādes 26. un 27. novembrī
2008-11-20 Notiks izstāde "Drošam darbam 2008"
2008-11-20 Spriedīs par atjaunojamo energoresursu izmantošanas scenārijiem Latvijā
2008-11-19 Jaunas kartes uz Pārgaujas novada robežām!
2008-11-19 Cēsu Izstāžu namā uzstāsies Kristīne Gailīte koncertprogrammā "Noasa šķirsts"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski