Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Zemgale prot pārsteigt

2008-11-10

Iecava, 10. novembris. 5.novembrī, Iecavas novada atrakciju parkā „Labirinti” norisinājās kārtējā Zemgales plānošanas reģiona tūrisma koordinācijas darba grupas sanāksme, kurā apstiprināts Zemgales tūrisma sauklis - „Zemgale prot pārsteigt” - un risināti aktuālākie Zemgales tūrisma attīstības jautājumi.

Sanāksmes nozīmīgākais dienas kārtības jautājums bija apstiprināt Zemgales reģiona tūrisma saukli, kurš turpmāk tiks izmantots reģiona mārketinga materiālos (tūrisma kartēs, informatīvajos bukletos u.c), lai veidotu un stiprinātu  Zemgales reģiona kā tūrisma galamērķa atpazīstamību. Pēc ilgstošām diskusijām un dažādo variantu izskatīšanas, darba grupa vienbalsīgi nolēma apstiprināt saukli: „Zemgale prot pārsteigt”. Diskusijā par saukļa pieņemšanu Zemgales Tūrisma Asociācijas valdes priekšsēdētāja Inese Turkupole-Zilpure norādīja, ka „Zemgale tiešām prot pārsteigt! Ar to, ka Zemgalē ietilpst ne tikai Jelgavas, Dobeles un Bauskas rajoni, bet arī Aizkraukles un Jēkabpils rajoni. Zemgale pārsteidz ar saviem līdzenumiem, pilskalniem un dabas parkiem, pilīm un muižām. Zemgale ir bagāta ar skaistiem dārziem, vietām, kur atpūsties, slaveniem un darbīgiem cilvēkiem, ar  interesantiem un vērienīgiem pasākumiem visai ģimenei”.
   
Šajā sanāksmē pārrunāti arī ikgadējās Tūrisma konferences rezultāti, kura notika šī gada 16.oktobrī, Vecauces pilī. Uzsākts darbs pie tūrisma materiālu sagatavošanas un stenda koncepcijas izstrādes ikgadējai tūrisma izstādei „Balttour 2009”, kā arī noritēja diskusija par nepieciešamajiem pasākumiem, lai pabeigtu darbu pie Zemgales tūrisma attīstības stratēģijas izstrādes.
 

Pēdējās ziņas

2008-11-10 Klubu nakts dāvanu kastes ceļos pa visu Latviju
2008-11-10 Atgādinājums par valsts karogu izkāršanu 11. novembrī
2008-11-10 Māris Riekstiņš Ārlietu ministrijā atklās "Meierovica zāli" un izstādi par Latvijas valsts izveidi
2008-11-10 Aicina uz ikmēneša semināru par tūrismu
2008-11-10 Rātsnama zvani valsts svētkos atskaņos patriotiskas melodijas
2008-11-10 Jūrmala - "Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014" kandidātpilsēta
2008-11-10 Arņa Medņa kora labdarības koncerts pansionāta "Mežciems" atbalstam
2008-11-10 Laikraksts "Diena" izdod speciālizlaidumu "Latvijai 90"
2008-11-10 Par satiksmi Lāčplēša dienas pasākumu laikā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski