Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Svinīgi iesaiņos pirmās Klubu nakts dāvanu kartes

2008-11-06

Rīga, 6. novembris. 10. novembrī Radio SWH dīdžejs Artis Volfs un MTV vīdžejs Žanete Skarule svinīgi iesaiņos pirmās Latvijas dzimšanas dienas Klubu nakts „Atver svētkus!” dāvanu kastes. Viņiem palīdzēs arī īpašā brīvprātīgo “svētku saiņošanas brigāde”, kas kopā iesaiņos vairāk nekā 300 dāvanu kastes.

Laikā no 11. – 14. novembrim iesaiņotās dāvanu kastes tiks nogādātas dažādās vietās Latvijā, lai ikviens oficiālais “Atver svētkus!” rīkotājs varētu sarīkot savu Latvijas jubilejas Klubu nakts ballīti savā izvēlētajā vietā. Dāvanu kastēs tiks ievietots viss nepieciešamais – mūzika, projekcijas, svētku instrukcija un citi pārsteigumi, lai ballīte varētu izdoties. Vienlaicīgi diviem laimīgajiem rīkotājiem būs iespēja arī saņemt īpašos Arta Volfa un Žanetes Skarules vēlējumus, kas tiks ielikti pirmajās kastēs.

Jau šobrīd zināms, ka Klubu nakts dāvanu kastes ceļos uz Aknīsti, Preiļiem, Ludzu, Sventes, Zemītes un Skaistkalnes pagastiem, Cēsīm, Jelgavu, Valmieru, Liepāju, Alūksni, kā arī nonāks vairākās vietās Rīgā. Milzīga bijusi arī jauno dīdžeju atsaucība, jo vairāk kā 100 dīdžeji iesaistījušies latviešu dziesmu remiksēšanā, kas tiks atskaņotas Klubu nakts laikā. Dāvanu kastu saiņošanas pasākumā būs iespēja noklausīties dažas no pārveidotajām dziesmām, kā arī tiks paziņots, kurās Latvijas vietās notiks Klubu nakts „Atver svētkus!” pasākumi.

Klubu nakts „Atver svētkus!” norisināsies visā Latvijā naktī no 15. uz 16. novembri. Tās ietvaros skanēs tautā iemīļotā latviešu mūzika jau ierastā izpildījumā, kā arī pavisam jaunās, vēl nedzirdētās versijās. Visi interesenti, kas vēl nav paspējuši, joprojām tiek aicināti pieteikties par oficiālo Klubu nakts rīkotāju līdz 7. novembra plkst. 15.00, lai saņemtu dāvanu kastes. Plašāk ar Klubu nakts pieteikšanās noteikumiem un jaunākajām ziņām var iepazīties Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv.

Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2, Radio SWH , MTV Latvija un portāls draugiem.lv.


 

Pēdējās ziņas

2008-11-06 Teātrī RīBēJa MuTe - "Pifa piedzīvojumi"!
2008-11-06 No tumšās šokolādes radīts pirmais saldais Cēsu suvenīrs!
2008-11-06 Ventspils muzejam - 80
2008-11-06 Cēsu Pils parkā ar svecītēm izgaismosim Latvijas valsts kontūru!
2008-11-06 "Kaislību spēles" Cēsu Izstāžu namā
2008-11-05 Seal izdod soulmūzikas klasiku
2008-11-05 Domes vadība piedalīsies svētku pasākumos Cēsīs
2008-11-05 Alūksnē godinās karavīru piemiņu Lāčplēša dienā
2008-11-05 Mūzikla "3 sivēntiņu jaunie piedzīvojumi" pēdējā izrāde

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski