Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Mūzikla "3 sivēntiņu jaunie piedzīvojumi" pēdējā izrāde

2008-11-05

3 sivēntiņi un Cūkmens brīdina:
„Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!”


Trešdien, 5.novembrī plkst. 13.00 VEF kultūras pilī Laila Ilze Purmaliete, Niks Matvejevs, visur esošais un visu redzošais Cūkmens un bērni aicina uz mūzikla „3 sivēntiņu jaunie piedzīvojumi” pēdējo izrādi šajā sezonā.

Muzikālās izrādes „3 sivēntiņu jaunie piedzīvojumi” idejas, dziesmu un libreta autore ir Laila Ilze Purmaliete. Režisors ir Juris Rijnieks. Uzvedumā gudro pūci tēlos lieliskās balss īpašnieks Niks Matvejevs. Slaveno Cūkmenu atveidos pats AS „Latvijas valsts meži” personāžs Cūkmens.

Skolēnu un dzīvnieku lomās iejutīsies „Jauno zvaigžņu teātra” spožākie aktieri: lapsu tēlos Arta Jēkabsone. Vilka lomā redzēsim bērnu un jauniešu iemīļotās grupas „PeR” dalībnieku Pēteri Upelnieku. Sivēntiņus tēlos trīs atraktīvi un muzikāli zēni - Rihards Andris Bērziņš, kuru daudzi jau pazīst no iepriekšējiem Lailas Ilzes Purmalietes iestudējumiem, Emīls Mangulis – šogad savas aktierdotības lieliski parādīja Gavroša lomā mūziklā „Les Misérables” un Valts Bērziņš, kurš bija mazais Robins Huds pagājušās vasaras izrādē. Konkursa „Cālis 2008” laureāte Letīcija Kalniņa tēlos zaķēnu Billiju, bet viņa mamma zaķene Zizī ir Linda Libere, kurai šī ir otrā loma Purmalietes mūziklos. Skolotāja – Maija Rozenberga, savukārt skolēnu lomās redzēsim popgrupas „Rīgas akmentiņi” bērnus.

Lugas sižets ir saistīts ar populāro pasaku par "Trīs sivēntiņiem". Lailas Ilzes Purmalietes versijā trīs sivēntiņi ir par rukšiem pārvērsti zēni, kuri atbraukuši ar klasi ekskursijā uz mežu un, neklausot skolotājas brīdinājumus, visus atkritumus izmētā pa mežu. Cūkmens zēnus pārvērš par sivēniem un nu viņiem sākas dramatiski un aizraujoši piedzīvojumi, kuru laikā viņi iepazīstas ar meža zvēriem - viltīgo Lapsu Nelliju, naivo vilku Nātanu, zaķiem, gudro pūci Burdaru. Izrādē būs gan pakaļdzīšanās ar īstiem kvadracikliem, gan noslēpumi un pārpratumi. Nemaz nav tik vienkārši pārvērsties atpakaļ par cilvēku, ja Cūkmens tevi pārvērtis par cūku. Zēniem ir jāpaveic gandrīz neiedomājamas lietas un jābūt ļoti nesavtīgiem, tikai tad viņiem būs iespēja pārtapt atkal par cilvēkiem, bet, vai viņi to spēs, to varēs uzzināt noskatoties asprātīgo un spraigo izrādi.

Mūzikla „3 sivēntiņu jaunie piedzīvojumi” scenogrāfs ir Uģis Bērziņš, izteiksmīgo tērpu māksliniece - Danuta Ābele, horeogrāfi - Inna Jēkabsone un Deniss Tumakovs.

Pēc izrādes skatītājiem – bērniem ir tā retā iespēja nofotogrāfēties kopā ar varoni - Cūkmenu un pārējiem mūzikla aktieriem.

Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv , kā arī VEF kultūras pilī pirms izrādes.


 

Pēdējās ziņas

2008-11-05 Filmu "Vienīgā fotogrāfija" rādīs vairākās Latvijas pilsētās
2008-11-05 Oktobrī Tallink apkalpoto pasažieru skaits palielinājies par 23%
2008-11-05 Čigānu dziesmas Cēsu Izstāžu namā
2008-11-05 "Mārtiņa Zaļais tirgus" Ludzas amatnieku centrā
2008-11-05 Agneses Kūmas grāmatas "Aizdedz manu zvaigzni" prezentācijas pasākums
2008-11-05 Alūksnē godinās karavīru piemiņu Lāčplēša dienā
2008-11-05 Domes vadība piedalīsies svētku pasākumos Cēsīs
2008-11-05 Seal izdod soulmūzikas klasiku
2008-11-04 Rīga iegūst starptautisku balvu par Dzelzceļa tilta izgaismojumu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski