Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspils piesakās konkursam "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2008"

2008-11-04

Ventspils, 4. novembris. Otrdien, 4. novembrī, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) pieteica Ventspils Amatu mājas muzejpedagoģisko programmu ventiņu valodā Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) rīkotajam konkursam „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2008”. Savukārt no Ventspils rajona tika izvirzīts viesu nams un kempings „Ventaskrasti”. 

Konkurss notiek jau ceturto reizi, un tā mērķis ir izcelt un apbalvot veiksmīgākos jaunos tūrisma produktus, kas savus pakalpojumus sākuši piedāvāt 2008.gada laikā un guvuši ievērību tūrisma profesionāļu vidū.

Kā Ventspils muzeja filiāle Amatu māja darbojas no 2008.gada 2.janvāra un ir kļuvusi par vienu no apmeklētākajiem pilsētas tūrisma objektiem pat nesezonā, pateicoties atraktīvajām tradīciju programmām ”ventiņu” valodā, ko piedāvā slavenā ”ventiņu” stāstniece Līga Reitere un viņas palīgi. Programmas papildina mielošanās ar slavenajiem Kurzemes ”sklandraušiem” un ”zāļu sievas” sagatavotām dabiskajām tējām.

Nodarbības notiek atjaunotajā 18.gs. stilā iekārtotajā cara laika klasē, kur iespējams aktīvi līdzdarboties, apgūstot glītrakstīšanu ar grifelēm uz speciālām tāfelītēm. Ikviens te tiek aicināts piedalīties arī ventiņu valodā notiekošajās vakarēšanās un izvingrināt kājas danču kluba saietos.

2008. gadā darbu Ventspils rajonā uzsāka viesu nams un kempings „Ventaskrasti”, kas atrodas 24 km no Ventspils, braucot pa Kuldīgas šoseju, pašā Ventas krastā. Tā omulīgajā krodziņā tiek piedāvāti latviešu virtuvei raksturīgi ēdieni no tuvējās lauku saimniecībās ražotiem produktiem. Bērnu rotaļām iekārtota speciāla stilizēta Kurzemes sēta ar nelieliem namiņiem un rotaļu ierīcēm, kas ir piemērota ne tikai spēlēm, bet arī bērnu viesību rīkošanai. Viesu nams atrodas pie lielākās salas Ventas upē (7,5ha), uz kuru var doties ar laivu, lai priecātos par tur izmitinātajiem dzīvniekiem – aitām un zirgiem.

Kopš atklāšanas viesu nams un kempings „Ventaskrasti”, pateicoties skaistai ainavai, sakoptajai videi, piedāvātajam servisam un pakalpojumiem, guvis popularitāti Ventspils un Ventspils rajona iedzīvotāju vidū gan kā svinību rīkošanas vieta, gan atpūtas un makšķerēšanas vieta nedēļas nogalēs un darba dienu vakaros. 

Pēdējās ziņas

2008-11-04 Latvijas mēnesī Daugavpilī
2008-11-04 Akcija "Zalta rūku ceļš Latgalī" ir noslēgusies
2008-11-04 Siltas lietas Ventspils Amatu mājā
2008-11-04 Iznācis jauns romāns: Arnolds Auziņš "Vendeta letiņu gaumē"
2008-11-04 Stikla deja Cēsu Izstāžu namā
2008-11-04 Aicina noteikt labākos tūrisma objektus un uzņēmumus Kurzemē 2008.gadā
2008-11-04 Cēsu Jaunajā pilī atklās Latvijas dzīvesstāstu!
2008-11-04 Domes komiteja atbalsta Brīvības ielas dubliera maršrutu
2008-11-04 Dome gatavojas Vecrīgas pasargāšanai no automašīnu skaita palielināšanās

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski