Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dome gatavojas Vecrīgas pasargāšanai no automašīnu skaita palielināšanās

2008-11-04

Rīga, 4. novembris. Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja šodien akceptēja grozījumus "Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietu, kas atrodas ielu sarkano līniju robežās, apsaimniekošanas un lietošanas noteikumos". Tie paredz - ja valdība nepagarinās Vecrīgai īpaša režīma zonas termiņu, tad Rīgas pašvaldība Vecrīgas teritorijā izveidos paaugstinātas maksas autostāvvietas, lai maksimāli samazinātu šajā pilsētas daļā stāvošo automašīnu skaitu

Pirmā stunda par stāvēšanu Vecrīgā izmaksātu piecus latus, bet katra nākamā stunda - astoņus latus, paredzēts grozījumu projektā.

Vecrīgas teritorijā pašvaldības maksas autostāvvietas plānots ierīkot no satiksmes organizācijas viedokļa pieļaujamajās vietās, ņemot vērā teritorijas specifiku un apstākli, ka nepieciešams ierobežot transporta plūsmu Vecrīgā un iespējas izmantot to ilgstošai transportlīdzekļu novietošanai, sēdes laikā norādīja Satiksmes departamenta pārstāvji.

Projektā iekļautā stāvvietu lietošanas maksa ir noteikta, piemērojot pašreiz spēkā esošo pašvaldības nodevas apmēru par iebraukšanu Vecrīgā ar norēķinu karti.

Ja īpašā režīma zonas termiņš Vecrīgai netiks pagarināts, tad pašvaldība plāno arī slēgt ielas tranzīta kustībai, dažādā veidā norobežojot brauktuves.

Maksa par automašīnu stāvēšanu Vecrīgā varētu tikt ieviesta no nākamā gada 1.janvāra gadījumā, ja Vecrīgai netiek pagarināts īpašā režīma zonas statuss.

Galīgais lēmums par maksas autostāvvietu ieviešanu Vecrīgā jāpieņem domes sēdē.


 

Pēdējās ziņas

2008-11-04 Latvijas mēnesī Daugavpilī
2008-11-04 Akcija "Zalta rūku ceļš Latgalī" ir noslēgusies
2008-11-04 Siltas lietas Ventspils Amatu mājā
2008-11-04 Iznācis jauns romāns: Arnolds Auziņš "Vendeta letiņu gaumē"
2008-11-04 Stikla deja Cēsu Izstāžu namā
2008-11-04 Aicina noteikt labākos tūrisma objektus un uzņēmumus Kurzemē 2008.gadā
2008-11-04 Cēsu Jaunajā pilī atklās Latvijas dzīvesstāstu!
2008-11-04 Ventspils piesakās konkursam "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2008"
2008-11-04 Domes komiteja atbalsta Brīvības ielas dubliera maršrutu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski