Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

A. Kušķis: Izdzīvos tikai labākās, lētākās viesnīcas un restorāni

2008-10-31

Rīga, 31. oktobris. Eiropas Parlamenta deputāts Aldis Kušķis, uzstājies starptautiskajā viesnīcu un restorānu industrijas konferencē ''Viesnīcu un Restorānu Industrija Pieaugošās Konkurences Apstākļos.'' Konferenci jau ceturto gadu organizē Latvijas Viesnīcu un Restorānu Asociācija.

Aldis Kušķis darbojas Eiroparlamenta Transporta un tūrisma komitejā. Viņš iepazīstināja auditoriju ar jaunumiem ES likumos, kas regulē tūrisma industriju, tajā skaitā viesnīcu un restorānu nozares. Uzņēmējdarbības atbalsts un konkurētspējas uzlabošanas instrumenti atrodami ''Small Business Act'' (Eiropas Mazās uzņēmējdarbības akts). Speciālās PVN likmes piemērošana restorāniem arī palīdzēs grūtajos apstākļos. Aldis Kušķis uzsver, ka ''tūrisms nav Eiropas Savienības kompetencē, bet ir vairāki likumi, kas ietekmē  viesnīcu un restorānu industriju darbību un attīstību. Eiropas Parlamenta atjaunotājā tūrisma stratēģijā jau pievērsta speciāla uzmanība kvalitātes faktoram.'' Deputāts uzskata, ka ''attīstīsies un izdzīvos tikai labākās un lētākās viesnīcas un restorāni. Īpašu atbalstu var sagaidīt uzņēmēji, kuri attīstīs veselības tūrismu.''
 
Starptautiskā viesnīcu un restorānu industrijas konference Latvijā tiek veiksmīgi organizēta jau ceturto gadu. Konferences mērķi ir Latvijas viesnīcu un restorānu biznesa attīstības veicināšana, viesnīcas un restorāna darba uzlabošana un optimizācija pieaugošās konkurences apstākļos. 

Pēdējās ziņas

2008-10-31 Rudenīgi skaistuma svētki - "Baltic Beauty World" Ķīpsalā
2008-10-31 Izstādē "Baltic Beauty World 2008" jaunākās skaistumkopšanas tendences un konsultācijas apmeklētājiem
2008-10-31 Lāčplēša dienai veltītie pasākumi 11. novembrī Rīgā
2008-10-31 Karostas cietums spāņu dizaina žurnālā
2008-10-31 Cēsu pilsētas dome aicina iepazīties ar Cēsu vecpilsētas transporta shēmas projektu
2008-10-30 Anasteiša atgriežas jaunā ampluā
2008-10-30 Andrea Bočelli piedāvā jaunu albumu
2008-10-30 Dīdžeji uzsāk darbu pie Klubu nakts dziesmu sagatavošanas
2008-10-30 Valsts svētkiem gatavojas arī Cēsu izglītības iestādes

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski