Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rudenīgi skaistuma svētki - "Baltic Beauty World" Ķīpsalā

2008-10-31

Rīga, 31. oktobris. Ķīpsalā no 31. oktobra līdz 2. novembrim notiks 4. Baltijas apvienotais skaistumkopšanas projekts “Baltic Beauty World 2008”, kurā 260 kompānijas piedāvās produkciju no 37 valstīm – gan plaša patēriņa produktus, gan profesionālo kosmētiku un aprīkojumu, kā arī konsultēs, apmācīs un informēs par jaunumiem skaistumkopšanas nozarē.

“Aicinām izstādes apmeklētājus izmantot iespēju izstādē tikties ar augsti kvalificētiem skaistumkopšanas profesionāļiem un gūt noderīgas bezmaksas konsultācijas un padomus, iepazīties ar jaunumiem kosmētikas līdzekļu un pakalpojumu klāstā, kā arī iegādāties sev piemērotākos produktus par izdevīgām izstādes cenām,” uzsver “Baltic Beauty World 2008” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” projekta vadītāja Kristīne Čerņavska.

Izstādes ekspozīcija būs izvietota divās tematiskās zālēs – “Matu skaistuma pasaule” (kosmētika matiem, instrumenti, aprīkojums un aparatūra frizētavām) un “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” (kosmētika sejai un ķermenim, nagu kopšanas līdzekļi, instrumenti, aprīkojums skaistumkopšanas saloniem).

Projektā “Baltic Beauty World 2008” notiks konkursi, konferences, meistarklases, semināri, paraugdemonstrējumi – viss, lai apmeklētāji un skaistumkopšanas industrijas pārstāvji saņemtu pašu jaunāko informāciju par matu, sejas un ķermeņa kopšanu, profesionālo un plaša patēriņa kosmētiku, kā arī darba piederumiem, aprīkojumu un aparatūru kosmētiskajiem kabinetiem, solāriju studijām, frizieru saloniem un SPA centriem.
 
Noskaidros labākos stilistus, grima un nagu modelēšanas māksliniekus
“Ir gandarījums par katru jauno speciālistu, kurš drosmīgi un pārliecinoši vēlas iekarot savu vietu un uzmanību skaistumkopšanas profesionālajās aprindās, gūt vērtējumu un padomu no pieredzējušākiem kolēģiem, kā arī par katru pieredzējušu meistaru, kurš izlēmis atjaunot meistarību un nebīstas pārbaudīt savas prasmes, piedaloties daudzveidīgajos konkursos”, norāda K.Čerņavska.

31. oktobrī notiks 4. Starptautiskais “Stage make-up” konkurss, savukārt 2. novembrī notiks divi konkursi ar tēmu “Brīnumzemes valdzinājums” – 7. Starptautiskais “Body Art” konkurss un 7. Asociatīvā tēla veidošanas konkurss, kurus rīko Latvijas Stilistu asociācija.

Nagu skaistumkopšanas amatu apvienība 1. novembrī rīkos 7. Atklāto Baltijas Nail Art čempionātu, kura tēma ir “Rudens pērles”, kā arī 4. Starptautisko nagu modelēšanas konkursu. Pirmo reizi Baltijā notiks sacensības, kurā par godalgām sacentīsies pedikīra meistari. Pirmais starptautiskais pedikīra konkurss notiks svētdien, 2. novembrī un dalībnieku uzdevums būs veidot klasisko pedikīru. “Ja neko nemēģināsiet, nekas jūsu dzīvē nenotiks,” apgalvo Nagu skaistumkopšanas amatu apvienības prezidente Helēna Tarlavska un aicina manikīra un pedikīra meistarus piedalīties konkursos, jo uzvarētājus gaida vienreizēja iespēja – nedēļu ilga apmācība ASV pie pasaules slavenā manikīra speciālista Trenga Nguena.

Savukārt labākos permanentā grima māksliniekus noskaidros 31. oktobrī 6. Starptautiskajā permanentā make-up konkursā “Perfect Line Baltic”, ko rīko SIA “Galateja”.

Notiks Latvijas Pirmais atklātais skaistumterapijas profesionāļu - kosmētiķu konkurss
Lai popularizētu, attīstītu un stiprinātu vēsturiski izveidojušās kosmetoloģijas tradīcijas Latvijā un skaistumterapijas profesionāļa-kosmētiķa statusu un profesijas prestižu sabiedrībā, izstādē notiks Latvijas Pirmais atklātais skaistumterapijas profesionāļu-kosmētiķu konkurss. Konkursā 19 meistari sacentīsies divās kategorijās – “Sejas kopšanas procedūra” un “Ķermeņa kopšanas procedūra”. Starptautiska žūrija vērtēs dalībnieku meistarību, izpildījuma kvalitāti, dalībnieka un klienta saskarsmes kultūru un kosmētisko pakalpojumu estētiku. Konkursu rīko Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija-CIDESCO sekcija Latvijā.

Trīs dienas – viss par matu kopšanu, jaunākajiem produktiem un 2009. gada frizūru kolekciju pirmizrādes
Jau četrpadsmito gadu notiks Starptautiskais friziermākslas festivāls, kas ir nozīmīgs pasākums ikvienam frizierim, kurš vēlas profesionāli pilnveidoties, apgūstot jaunas prasmes meistarklasēs, smeļoties jaunas idejas un zināšanas semināros, kā arī apliecināt sevi, piedaloties daudzveidīgajos konkursos.

Festivāla laikā notiks “OMC” (Organisation Mondiale de la Coiffure) rīkotais konkurss “Latvia Cup Open” tādās kategorijās kā moderns koptēls, kreatīvā, fantāzijas un klasiskā frizūra, aktuālas vakara frizūras gariem matiem, moderna griezuma veidošana, kā arī līgavu un līgavaiņu frizūru veidošana u.c. Šajā konkursā arī atsevišķi tiks noteikti Latvijas friziermākslas čempionāta uzvarētāji.

Apmeklētāji varēs novērtēt Baltijas frizieru veikumu Baltijas atklātajā konkursā “Osis kauss”, ko rīko “Schwarzkopf Professional” pārstāvis Latvijā “Henkel Latvija”, kā arī matu krāsošanas un pieaudzēšanas konkursos, ko rīko “Wunderbar Color”, “Hair extension Art&Beauty”, “Incospel”, “Estel de Lux” un “Alcina Professional Look”.

Pirmo reizi festivālā notiks konkurss “Baltijas Top salons”, kurā trīs kārtās sacentīsies komandas no Baltijas frizieru saloniem, veidojot 2009. gada modes kolekcijas ar frizūru, grima un apģērba palīdzību. Notiks arī 13 semināri profesionāļiem par aktualitātēm matu griešanā un krāsošanā, prezentācijas par jauniem matu veidošanas līdzekļiem un 2009. gada frizūru kolekciju pirmizrādes. Pieteikšanās semināriem, rakstot uz e-pastu festival@skaistum.lv vai zvanot pa tālruni 67761243.

“Frizūras ir kā tauriņi – viendienītes, kuru mūžs ir zibsnis, kas paliek kā skaistas atmiņas. Tāpēc nepalaidiet garām izdevību redzēt meistaru unikālos darbus klātienē Ķīpsalā,” aicina Irina Jevsejeva, izstādes sadaļas “Matu skaistuma pasaule” projekta vadītāja.

Pirmā starptautiskā Ajūrvēdiskā SPA konference Baltijā
Latvijas SPA & Wellness federācija 2. novembrī organizēs pirmo Starptautisko Ajūrvēdisko SPA konferenci Baltijā. Ajūrvēdas praktiķi un speciālisti no Šrilankas, Vācijas, Igaunijas un Latvijas konferences apmeklētājus iepazīstinās ar ajūrvēdas pamatprincipiem, standartiem un ārstnieciskajām metodēm, kā arī to pielietojumu praksē. Gan speciālisti, gan interesenti konferencē aicināti vairāk uzzināt par dziļo organisma attīrīšanas metodi “Pancha Karma”, kā arī par enerģētisko masāžu “Marma”, ko būs iespējams redzēt meistara izpildījumā. Savukārt Latvijas un Šrilankas ajūrvēdas centru pārstāvji prezentēs savas procedūras un apmācību metodes. Konferences darba valoda – krievu un latviešu valodā. Dalības maksa Ls 30. Konferencei var pieteikties pa tālruni 67244435.

Projektu “Baltic Beauty World 2008” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību un Latvijas SPA & Wellness federāciju.

Plaša semināru, konkursu un konferenču, kā arī stendu prezentāciju programma atrodama mājas lapā www.bt1.lv/bbw sadaļā “Pasākumi”.


 

Pēdējās ziņas

2008-10-31 A. Kušķis: Izdzīvos tikai labākās, lētākās viesnīcas un restorāni
2008-10-31 Izstādē "Baltic Beauty World 2008" jaunākās skaistumkopšanas tendences un konsultācijas apmeklētājiem
2008-10-31 Lāčplēša dienai veltītie pasākumi 11. novembrī Rīgā
2008-10-31 Karostas cietums spāņu dizaina žurnālā
2008-10-31 Cēsu pilsētas dome aicina iepazīties ar Cēsu vecpilsētas transporta shēmas projektu
2008-10-30 Anasteiša atgriežas jaunā ampluā
2008-10-30 Andrea Bočelli piedāvā jaunu albumu
2008-10-30 Dīdžeji uzsāk darbu pie Klubu nakts dziesmu sagatavošanas
2008-10-30 Valsts svētkiem gatavojas arī Cēsu izglītības iestādes

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski