Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izstādē "Baltic Beauty World 2008" jaunākās skaistumkopšanas tendences un konsultācijas apmeklētājiem

2008-10-31

Rīga, 31. oktobris. 4. Baltijas apvienotā skaistumkopšanas projekta “Baltic Beauty World 2008” laikā Ķīpsalā no 31. oktobra līdz 2. novembrim apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem produktiem un aktuālākajām tendencēm skaistumkopšanā, kā arī saņemt profesionāļu konsultācijas par ķermeņa, sejas, matu un nagu kopšanu.

Izstādē “Baltic Beauty World 2008” kompānijas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Itālijas, Pakistānas un Amerikas Savienotajām Valstīm 260 stendos piedāvās ne vien jaunāko produkciju un skaistumkopšanas procedūru pirmizrādes, bet arī profesionālas konsultācijas par ķermeņa, sejas, nagu un matu kopšanas jautājumiem.

Konsultācijas par ādas un ķermeņa kopšanu
Apmeklētāji varēs saņemt konsultācijas par dažādām ādas un ķermeņa kopšanas problēmām un izvēlēties atbilstošu risinājumu katrai no tām. Piedāvāto risinājumu klāstā ir gan ķīmiski un dabiski pīlingi, fotoprocedūras, neiroķirurģiskas procedūras, radioviļņu liftings, endotermiskās masāžas, dažādas atjaunošanas sejas procedūras ar ārstniecisko kosmētiku un kosmētisko aparatūru palīdzību.

Lāzerklīnika “Panacea Pro” izstādes laikā interesentiem piedāvās bezmaksas konsultācijas par dažādiem ādas veidojumiem (dzimumzīmes, papilomas u.c.). Lai neapjuktu plašajā un daudzveidīgajā skaistumkopšanas procedūru klāstā, izvēlētos noderīgākās un atbilstošākās no tām, kā arī sastādīt secīgu programmu, “Panacea Pro” izstādē piedāvās sastādīt individuālu kopšanas programmu ādai ar novecošanas pazīmēm.

Apmeklētājiem būs iespēja saņemt konsultācijas par dzimumzīmju diagnostiku (“Ulmaņa privātprakse”), ādas papilomatozes un pastiprinātas svīšanas ārstēšanas iespējām (“Panacea Pro”), kā arī par celulīta un tauku nogulu samazināšanas procedūrām (SIA “VIP Style”, SIA “KI & Co Plus”, UAB “Sanabela”, SIA “Poetica” u.c. stendos ).

SIA “Master Class” stendā piedāvās seminārus par neikdienišķām procedūrām – sejas un ķermeņa dzintarterapiju un ārstēšanu ar akmeņiem. Turpat starptautiska līmeņa masāžas meistars Aleksandrs Močalovs no Maskavas iepazīstinās ar ekskluzīvu „Dzen” masāžu, kas atjauno un uztur iekšējo līdzsvaru un “Ci” harmoniju cilvēka organismā. Dzen masāža apvieno tradicionālās austrumu medicīnas senos kanonus ar mūsdienu zināšanām par cilvēka anatomiju, fizioloģiju un psiholoģiju.

Itāļu kompānija “Gerard’s” SIA “Bonitta” stendā prezentēs piparu procedūras celulīta samazināšanai un sejas atslābināšanai, ekskluzīvu kaviāra masku sejai, kā arī “SoySoy” ajurvēdisko procedūru, kas iedarbojas uz visu ķermeni, uzlabojot limfu atteci, ādas tonusu un ķermeņa kontūras, samazinot taukaudus un likvidējot celulītu. SIA “KI & Co Plus” stendā estētiskās medicīnas speciāliste Monika Karsloma no Spānijas informēs par procedūru – “Vīns un ietīšanās procedūra”. Savukārt SIA “Poetica” stendā varēs vērot ķermeņa un gara relaksācijas rituālu “Austrumu pasaka”, kas ir atjaunojoša procedūra sejai. Turpat Natālija Džalagonija demonstrēs autormasāžas metodiku “Belly Dance”, kas atjauno sievietes organismu.

Jaunākās tendences nagu modelēšanas dizainā 
Izstādē jaunumi tiks sagādāti arī tiem, kam interesē nagu kopšana un modelēšana. Visas izstāžu dienas Starptautiskās manikīra skolas stendā profesionāli manikīra meistari vadīs seminārus par granātābolu manikīru, sojas sveču terapiju, kā arī zvaigžņu putekļiem akrila dizainā.

Savukārt I. Šanskas “Nail-Art” akadēmijas Baltijas nodaļa izstādē iepazīstinās ar jaunām dažādas sarežģītības nagu dizaina tehnikām – akvareli, batiku un floristiku, kā arī ātro ķīniešu mākslu – veidu, kā ātri radīt uz nagiem iespaidīgus stilizētus ķīniešu zīmējumus – ziedus, bambusu vai pat tīģeri.

Jaunumi par matu kopšanu un seminārs par dredu pīšanu
Salons “Dzintreks” izstādē prezentēs aktuālās matu griezumu, krāsošanas un frizūru tendences. SIA “Nioxin Research Laboratories” stendā notiks prezentācijas par intensīvu terapiju novājinātiem matiem un matu diagnosticēšanas paņēmieniem.

“Double Sun” stendā katru dienu itāļu stilistu grupa “HHG” sniegs iespēju izstādes apmeklētājiem baudīt pārvērtības matos. Savukārt SIA “Art Interior” stendā notiks semināri par dredu un franču bizīšu veidošanu.

Ginekoloģiskie pašdiagnostikas testi sievietēm
Izstādē akcents likts arī uz veselības uzlabošanas iespējām un slimību diagnostiku. SIA “Farma Magnolija” prezentēs jaunu produktu – pašdiagnostikas testus sievietēm ar kuru palīdzību desmit sekunžu laikā iespējams pārbaudīt savu ginekoloģisko veselību, nosakot visbiežāk izplatīto infekciju klātbūtni. Tāpat izstādē tiks prezentēti jaunākās paaudzes grūtniecības testi.

Projektā “Baltic Beauty World 2008” notiks konkursi, konferences, meistarklases, semināri, paraugdemonstrējumi – viss, lai apmeklētāji un skaistumkopšanas industrijas pārstāvji saņemtu pašu jaunāko informāciju par matu, sejas un ķermeņa kopšanu, profesionālo un plaša patēriņa kosmētiku, kā arī darba piederumiem, aprīkojumu un aparatūru kosmētiskajiem kabinetiem, solāriju studijām, frizieru saloniem un SPA centriem. 

Pēdējās ziņas

2008-10-31 A. Kušķis: Izdzīvos tikai labākās, lētākās viesnīcas un restorāni
2008-10-31 Rudenīgi skaistuma svētki - "Baltic Beauty World" Ķīpsalā
2008-10-31 Lāčplēša dienai veltītie pasākumi 11. novembrī Rīgā
2008-10-31 Karostas cietums spāņu dizaina žurnālā
2008-10-31 Cēsu pilsētas dome aicina iepazīties ar Cēsu vecpilsētas transporta shēmas projektu
2008-10-30 Anasteiša atgriežas jaunā ampluā
2008-10-30 Andrea Bočelli piedāvā jaunu albumu
2008-10-30 Dīdžeji uzsāk darbu pie Klubu nakts dziesmu sagatavošanas
2008-10-30 Valsts svētkiem gatavojas arī Cēsu izglītības iestādes

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski