Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Anasteiša atgriežas jaunā ampluā

2008-10-30

Rīga, 30. oktobris. Pārvarējusi veselības problēmas un mūzikas izdevniecību nomaiņu, dziedātāja Anasteiša (Anastacia) atgriežas ar jaunu izskatu, jaunu skanējumu, jaunlaulāta un ar jaunu albumu “Heavy Rotation”, kas no šīs nedēļas “Universal Music” apgādā pieejams arī Latvijā.

Jauno albumu raksturo Anasteišai jau tradicionāli piemītošā enerģija un spēcīgā balss, taču vairāk jūtama soulmūzika un pozitīvāks, sievišķīgāks skanējums.

Lielāko daļu albuma dziesmu Anasteiša sarakstījusi pati, piepalīdzot vadošajiem R&B un popmūzikas producentiem. Albuma tituldziesmu producējis Rodnijs Džerkinss un vairāku dziesmu līdzautors ir kādreizējais Robija Viljamsa kolēģis Gajs Čamberss. Albuma pirmo singlu “I Can Feel You” radījis jaunais talants Ne-Yo. Albumā dzirdamas arī Lestera Mendeza (Šakira, Nellija Furtado, Daido), JR Rotema (Rianna, Leona Luisa) un The Heavyweights (Misija Eliota, PussyCat Dolls) producētas dziesmas.

Albuma nosaukumā Anasteiša spēlējas ar radio dīdžeju bieži lietoto frāzi “heavy rotation” – bieža dziesmu atskaņošana. “Man šis nosaukums nozīmē, ka grūtības dzīvē ir aizgājušas,” skaidro Anasteiša.

Pašreizējā Anasteiša radikāli atšķiras no tās, kura bija pēdējoreiz redzama 2005.gada koncertu turnejā. Īss un dabisks matu griezums, nav manāmas arī tik ierastās krāsainās brilles, jo dziedātājai veikta lāzeroperācija. “Pusē gadījumu cilvēki mani patiešām neatpazīst,” priecājas Anasteiša, kas pirms vairākiem gadiem pārcietusi krūts vēža operāciju. “Iepriekšējo albumu izdevu laikā, kad cīnījos ar vēzi, tāpēc tas skanēja daudz “kareivīgāk”. Tagad esmu vesela un jūtos laimīga, mans jaunais albums to atspoguļo.”

Laikā, kad notiek izmaiņas pasaules mūzikas industrijā, notikumu virpulī tiek ierauti arī mūziķi. Kad mūzikas boss Deivids Meisijs, kurš pirmais atklāja Anasteišas talantu, pārgāja strādāt no Sony uz Universal, arī Anasteiša saprata, ka vēlas doties viņam līdzi.

Pārmaiņas skārušas arī Anasteišas personīgo dzīvi. Pērn dziedātāja apprecējās ar savu miesassargu Veinu Ņūtonu. “Kad pirmoreiz viņu satiku Hītrovas lidostā, nekad nevarēju iedomāties, ka sasveicinos ar savu nākamo vīru,” smejas Anasteiša.

Anasteiša, kas iesaukta par “mazo dāmu ar lielo balsi”, dzimusi pirms 40 gadiem Čikāgā, bet pēc vecāku šķiršanās pusaudžu gados pārvākusies uz Ņujorku, kur, spītējot diagnosticētajai Krona slimībai, sākusi karjeru kā dejotāja Salt-n-Pepa videoklipos. MTV talantu šovs “The Cut” 1999.gadā atnesa Anasteišai līgumu ar Epic par debijas albuma “Not That Kind” izdošanu. Kopš tā laika dziedātāja vislielāko popularitāti iemantojusi tieši Eiropā un Austrālijā, kur pārdoti 17 miljoni viņas albumu.


 

Pēdējās ziņas

2008-10-30 Andrea Bočelli piedāvā jaunu albumu
2008-10-30 Dīdžeji uzsāk darbu pie Klubu nakts dziesmu sagatavošanas
2008-10-30 Valsts svētkiem gatavojas arī Cēsu izglītības iestādes
2008-10-30 Mākslas galerijā "Promenade" vērienīgākā mākslas darbu izsole ārpus Rīgas
2008-10-29 Pasniegs stipendijas tūrisma un viesmīlības nozarē
2008-10-29 Iepazīsti Talsu pilsētu un rajonu!
2008-10-29 Džeimss Morisons izdod jaunu albumu
2008-10-29 Keane atgriežas ar trešo albumu
2008-10-29 Itāļu firmas SALVI arfu izstāde un Itālijas mūziķu koncerts

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski