Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dīdžeji uzsāk darbu pie Klubu nakts dziesmu sagatavošanas

2008-10-30

Rīga, 30. oktobris. Šajā nedēļā Latvijas dīdžeji sadarbībā ar Ritma Institūtu ir uzsākuši Klubu nakts TOP90 dziesmu remiksēšanu, lai sagatavotu mūziku šīs nakts pasākumiem. Tā pakāpeniski tiek veidotas Latvijas dzimšanas dienas Klubu nakts dāvanu kastes, kuras vēlāk ceļos uz vairāk nekā 300 vietām Latvijā. 

Klubu nakts dāvanu kastes veidošanas procesā dīdžejiem būs iespēja remiksēt latviešu dziesmas no Klubu nakts dziesmu TOP90, kas veselu mēnesi tika veidots kopā ar portāla draugiem.lv lietotājiem un Radio SWH klausītājiem. Īsi pirms Latvijas dzimšanas dienas dīdžeju sagatavotā mūzika jaunajās versijās ceļos pa Latviju, un tās ikviens varēs dzirdēt un izdejot Klubu nakts ballītēs.

Vienlaicīgi dīdžeji un producenti piedalīsies arī konkursā par labāko Klubu nakts dziesmas remiksu. Lai piedalītos konkursā, visiem interesentiem jāreģistrējas Ritma institūta mājas lapā www.ritmainstituts.lv, sadaļā Klubu nakts, jāizvēlas sava dziesma un remiksētā versija jānosūta Ritma institūtam līdz 5. novembrim. Visas iesūtītās dziesmas vērtēs konkursa žūrija, kuru pārstāv mūzikas speciālisti no Radio SWH, Platforma Music un Ritma institūta. Labākais remiksa autors saņems balvu.

Klubu nakts „Atver svētkus!” notiks naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā, kuras ietvaros skanēs tikai latviešu mūzika dažādās improvizācijās un vēl nedzirdētos remiksos. Tās norisei šobrīd tiek gatavotas 360 Klubu nakts dāvanu kastes, kurās būs atrodams viss nepieciešamais svētkiem - mūzikas materiāls ar remiksiem un dziesmām latviešu valodā, projekcijas, svētku instrukcija un citi pārsteigumi.

Jau tuvākajās dienās organizatori paziņos, kā pieteikties Klubu nakts dāvanu kastes saņemšanai un ballītes organizēšanai savā skolā, mūzikas un deju klubā, kultūras namā vai citur. Tā būs iespēja padarīt Klubu nakti par vienotu pasākumu visā Latvijā un ikvienam radīt savus īpašos Latvijas dzimšanas dienas svētkus.

Klubu nakts dāvanu kastes saiņošanā piedalās skaņu ierakstu studija Platforma Music, Ritma Institūts, tehniskās jaunrades nams ANNAS 2 un Radio SWH.
 

Pēdējās ziņas

2008-10-30 Anasteiša atgriežas jaunā ampluā
2008-10-30 Andrea Bočelli piedāvā jaunu albumu
2008-10-30 Valsts svētkiem gatavojas arī Cēsu izglītības iestādes
2008-10-30 Mākslas galerijā "Promenade" vērienīgākā mākslas darbu izsole ārpus Rīgas
2008-10-29 Pasniegs stipendijas tūrisma un viesmīlības nozarē
2008-10-29 Iepazīsti Talsu pilsētu un rajonu!
2008-10-29 Džeimss Morisons izdod jaunu albumu
2008-10-29 Keane atgriežas ar trešo albumu
2008-10-29 Itāļu firmas SALVI arfu izstāde un Itālijas mūziķu koncerts

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski