Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Trokšņu mūzika un dzeja Cēsu Izstāžu namā

2008-10-28

Cēsis, 28. oktobris. Ceturtdien, 30.oktobrī plkst.18.30 Cēsu Izstāžu namā notiks Ingmāras Balodes dzejas vakars, kurā dzeja tiks sapludināta ar glezniecību un mūzikas mākslu.

Ar īpašu vizuālo noformējumu, improvizētu trokšņu mūziku uz klasiskajiem un idiofonajiem instrumentiem un dzeju kā intimitāti veicinošu faktoru tiks radīta iluzora mājas sajūta. Programmu balstīs četri pīlāri - Albana Berga „Trīs miniatūras” klarnetei un klavierēm, kā arī Jēkaba Nīmaņa „Dažas rudenīgas epizodes kamermūzikas žanrā” klarnetei un kontrabasam.

„Laikabūtnes. Ingmāras Balodes dzejas vakars” notiek cikla „Rudens mūzika” ietvaros un tajā piedalās Ingmāra Balode (dzejas lasījumi), Jēkabs Nīmanis (klarnete, idiofonie instrumenti), Herta Hansena (klavieres, idiofonie instrumenti), Edgars Raginskis (idiofonie instrumenti), Madara Pētersone (vijole, idiofonie instrumenti), Kristaps Pētersons (kontrabass, idiofonie instrumenti).

Programmā: Ingmāras Balodes dzeja, Albans Bergs, Jēkabs Nīmanis un improvizēta trokšņu mūzika. Gleznotājas Diānas Adamaites vizuālais noformējums.

Ieejas maksa pieaugušajiem Ls 2, skolēniem, studentiem, pensionāriem – Ls 1.
 

Pēdējās ziņas

2008-10-28 Ērģeļmūzikas festivāls "Vox angelica"
2008-10-28 airBaltic prezidenta un izpilddirektora Bertolta Flika komentārs
2008-10-28 VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" ir izlabojusi kļūdas, lai izvairītos no ievērojamiem zaudējumiem nākotnē
2008-10-28 Dzintras Erlihas "Zvaigznes skatiens" Cēsu Izstāžu namā
2008-10-28 Latvijas jubilejas dienasgrāmatu lasa aizvien vairāk
2008-10-28 Raimonds Tomsons uzvar Baltijas vīnziņu čempionātā
2008-10-27 Novembrī būs garās svētku brīvdienas
2008-10-27 Latvijas jubilejas dienasgrāmatas WWW.LV90.LV jaunumi
2008-10-27 Ginesa rekorda uzstādīšanā piedalās 2208 dalībnieku - divas reizes vairāk nekā nepieciešams

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski