Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Grupa "Remix" apvienojas ekskluzīvā koncertā Dailes teātrī

2008-10-09

Rīga, 9. oktobris. 27.oktobrī latviešu supergrupa “Remix” sniegs ekskluzīvu koncertu “Uz veselību!” Dailes teātra Mazajā zālē, lai filmētu savu jaunāko DVD.

Uz nelielo, intīmā atmosfērā veidoto instrumentālā džezroka koncertu pārdošanā ir pieejamas tikai 150 biļetes, kuras jau iegādājamas “Biļešu paradīzes” un Dailes teātra kasēs.

Koncertā uz vienas skatuves atkal apvienosies  Aivars Hermanis (ģitāra), Uldis Marhilēvičs (taustiņi), Vilnis Krieviņš (bungas) un Eduards Glotovs (bass), kā arī koncerta īpašie viesi – grupas krusttēvs Raimonds Pauls (klavieres), draugi – Raimonds Macats (mutes harmonikas), Ivars Kalniņš (perkusijas), Igors Novikovs (ģitāra) un grupas “Keksi” pūšamo instrumentu grupa.

Koncerta ieraksts vēlāk tiks izdots DVD formātā, kas būs grupas otrais DVD ieraksts. 2003.gadā, atzīmējot “Remix” 18 gadu pilngadības jubileju, “Platforma Music” izdeva grupas videoklipu izlasi.

Grupa “Remix” tika izveidota pēc Raimonda Paula iniciatīvas kā Latvijas Radio skaņu ierakstu grupa, apvienojot tā laika labākos pašmāju mūziķus. Pirmās ugunskristības - dzīvais TV ieraksts ar publiku - notika 1985. gadā Latvijas Radio 1.studijā. Šāda veida ieraksts tiem laikiem bija visai pārdrošs eksperiments tehniskajā ziņā. Virtuozi spēlēts instrumentāls džezroks bija neierasta parādība padomju laika raidošajos medijos. Ar šo TV ierakstu aizsākās “dzīvo” TV koncertu sērija “Koncerts Radio 1. studijā”.

Grupas “Remix” pamata uzdevums bija aranžēt un ierakstīt instrumentālos pavadījumus Latvijā un Krievijā populāriem solistiem Latvijas valsts radio “fondu” vajadzībām. “Remix” instrumentālie pavadījumi skan daudzos Allas Pugačovas, Laimas Vaikules, Valērija Ļeontjeva un citu populāru solistu izpildīto dziesmu ierakstos, kā arī Raimonda Paula komponētas kino mūzikas ieskaņojumos. Paralēli “pamatdarbam” mūziķi pamanījās ierakstīt divas pašu komponētas LP apjoma instrumentālas mūzikas programmas “Naktsmājas” un “Uz veselību!”, ko simtiem tūkstošu lielā kopiju skaitā bijušās Padomju Savienības tirgum izdeva skaņu plašu firma “Melodija”. Instrumentālā mūzika no šīm skaņuplatēm gadiem ilgi tika plaši tika izmantota daudzu Padomju Savienības televīziju un radio studiju raidījumos un videofilmās.

“Remix” vēl nekad koncertā nav nospēlējusi visus abās instrumentālajās skaņuplatēs iekļautos skaņdarbus. Koncerts Dailes teātra Mazajā zālē būs pirmais šo skaņdarbu “dzīvais” izpildījums.

Biļešu cena – 10 Ls. Koncerta sākums pl.20. Organizē “Platforma Music”.


 

Pēdējās ziņas

2008-10-09 Klajā nāk filmas "RocknRolla" mūzikas izlase
2008-10-09 Izstāde "Mežģīnes" Latgales mākslas un amatniecības centrā
2008-10-09 Cēsu skolniekiem mācīs Cēsu novada vēsturi
2008-10-09 Ziemas sezonā no VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" būs 61 tiešie galamērķi
2008-10-09 Cēsīs koncertēs Rīgas Saksofonu kvartets
2008-10-09 Cēsu Jaunās pils ķēķī viesojas Rīgas Raganas
2008-10-09 Ausekļa Baukšķenieka gleznu izstāde "Mājās un ārpus mājas" Cēsu Izstāžu namā
2008-10-09 Līdz 12.oktobrim Jums ir iespēja apmeklēt Andas Bankovskas izstādi "Dārzs"
2008-10-08 Izstāde "Māja. Dzīvoklis 2008" - būvniecībai un remontam rudenī!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski