Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lindsey Buckingham izdod jaunu albumu "Gift of Screws"

2008-10-06

Rīga, 6. oktobris. Septembra beigās mūzikas izdevniecības “Warner Bros. Records” apgādā klajā nācis amerikāņu dziedātāja un ģitārista Lindsey Buckingham piektais solo albums “Gift of Screws”.

Albums apvieno klausītāju iemīļoto skanējumu, kādu pazīstam no grupas “Fleetwood Mac” ziedu laikiem 70.gados, un Bakinghema eksperimentālisma garu, ko viņš parādījis “Fleetwood Mac” vēsturiskajos albumos “Rumours” un “Tusk”, kā arī savos solo ierakstos.
 
Albums galvenokārt tapis Bakinghema mājas studijā un ierakstu sesijās viesnīcā, ceļojot “Under the Skin” tūres ietvaros, kura šogad iznāca DVD formātā ar nosaukumu “Live at the Bass Performance Hall”.

Albumu “Gift of Screws” producējis pats Bakinghems, izņemot dziesmu “Wait For You” un albuma tituldziesmu, kuras līdzproducējis Robs Kavallo (Rob Cavallo), grupu “Green Day” un “Dave Matthews Band” un dziedātājas Jewel producents. Šajās dziesmās arī dzirdam pārējos “Fleetwood Mac” dalībniekus Miku Flītvudu (Mick Fleetwood, bungas) un Džonu Makvī (John McVie, basģitāra).

Divās albuma dziesmās kā teksta līdzautore piedalījusies Bakinghema sieva Kristena un albuma ievadkompozīcijā – arī desmitgadīgais dēls Vils.

“Gift of Screws” ir roķīgs papildinājums Bakinghema 2006.gada albumam “Under the Skin”, kurā dominē akustiskās ģitāras skanējums. Jaunais albums lieliski demonstrē Bakinghema atzīto ģitārspēles virtuozitāti un viņa kā dziedātāja un dziesmu autora ekspresivitāti.

“Albuma tituldziesmas piedziedājums ņemts no Emīlijas Dikinsones dzejas. Darot vīnu no vīnogām, tas nerodas uzreiz. Vīnogulājs ir jāiestāda, vīnogas ir jānovāc un jāizlemj, ko ar tām darīt. Tās ir jāspiež un jāgaida,” albuma tapšanu skaidro Bakinghems.

Bakinghems savu mūziķa karjeru sāka duetā ar Stīviju Niksu un 1975.gadā viņi pievienojās grupai “Fleetwood Mac”, padarot to par vienu no šīs ēras populārākajām grupām. 1977.gadā grupa izdeva savu visvairāk pārdoto albumu “Rumours”, kurā iekļauti tādi hiti kā “Don’t Stop,” “Go Your Own Way” un “The Chain”. 1987.gadā Bakinghems grupu pameta, lai pēc 10 gadiem tajā atkal atgrieztos. Grupas jaunais albums varētu iznākt nākamgad.

Albumā iekļauto dziesmu saraksts:

“Great Day”
“Time Precious Time”
“Did You Miss Me”
“Wait For You”
“Love Runs Deeper”
“Bel Air Rain”
“The Right Place to Fade”
“Gift of Screws”
“Underground”
“Treason”

Pēdējās ziņas

2008-10-06 "Butter In Fly" jauna dziesma – "(Ne)lido(Tu)"
2008-10-06 Eurolines paplašina Lux Express piedāvājumu un apkalpo Rīga- Viļņa maršrutus
2008-10-06 Latvijas jubilejas dienasgrāmatas www.lv90.lv jaunumi
2008-10-03 Cēsīs atvērts mūsdienīgs centrs Pils kompleksa apmeklētājiem
2008-10-03 Vabolē tiek saglabātas seno alus darītāju tradīcijas
2008-10-03 Izveidota ceļojošā izstāde par Daugavpils cietoksni
2008-10-03 Saulkrastos tiks atzīmēta Pasaules dzīvnieku aizsardzības diena
2008-10-02 Kurzemes tūrisma asociācija aicina iesūtīt akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībnieku anketas
2008-10-02 Liepājas fotokonkursam 2008 iesniegtas 190 bildes

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski