Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ievērojami Krievijas arhitekti un dizaineri vadīs seminārus par mūsdienu arhitektūru un dizainu

2008-09-23

Rīga, 23. septembris. 13. starptautiskās mēbeļu un interjera izstādes laikā notiks praktiski semināri par mūsdienu arhitektūras, dizaina un dizaina vides ergonomikas jautājumiem. Seminārus vadīs pieredzējuši vieslektori – ievērojami Krievijas un Ukrainas arhitekti un dizaineri. Semināri notiks izstādes pirmajā dienā – 2. oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, uz 1. halles skatuves.

Ievērojamais krievu profesors un arhitektūras doktors Nikolajs Baļskis vadīs semināru par tēmu “Lielo Soču attīstības ģenerālplāns”. Semināra sākums  plkst. 13.00. Arhitekts Nikolajs Baļskis ir Krievijas Valsts Urbānistikas zinātniski pētnieciskā un projektēšanas institūta direktora vietnieks, Krievijas Federācijas kultūras ministra padomnieks, Krievijas Arhitektu savienības Centrālās revīzijas komisijas priekšsēdētājs un Starptautiskās arhitektu akadēmijas Maskavā (MAAM) akadēmiķis.

Viens no vadošajiem Krievijas dizaineriem, Maskavas dizaineru savienības biedrs Jevgēņijs Viļenkins, izmantojot personisko darbu piemēru, vadīs semināru “Dizaina vides antropomorfisms un ergonomika”. Semināra sākums plkst. 14.00. 

Viens no vadošajiem Ukrainas arhitektiem Igors Kaprans un Antoņina Radjanska diskutēs par tēmu “Mūsdienu arhitektūra un dizains”. Seminārs notiks no plkst. 15.00 līdz 15.50.

Semināru darba valoda – krievu. Dalība seminārā ir bez maksas. Seminārus rīko Baltijas Arhitektūras centrs.

13. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2008”, kas ir plašākā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mēbeļu ražotāju kopīgā skate Baltijā, notiks no 2. līdz 5. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādes ekspozīciju veido mājokļa, biroja un dārza mēbeles, mēbeļu furnitūra, interjera priekšmeti, komplektējošās detaļas un apdares materiāli. Šogad būs paplašināta izstādes ekspozīcija un pirmo reizi “Baltic Furniture” notiks divās hallēs – 6700m2 platībā papildus veidojot jaunu sadaļu – Dizaina halli, kurā eksponēs dizaina mēbeles un aksesuārus.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar asociāciju “Latvijas mēbeles”, Igaunijas Kokapstrādātāju apvienību “EESTI PUUTÖÖLIIT” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

 

Pēdējās ziņas

2008-09-23 Liepājā ieradīsies žurnālisti no Turcijas
2008-09-22
2008-09-22 Orientēšanās sacensībās uzvar Gain Fast, Z-Scars un ak69
2008-09-22 Izsludināts konkurss par Rīgas pilsētas un Rīgas pašvaldības grafiskajām zīmēm
2008-09-22 Satiksmes ierobežojumi sakarā ar Miķeļdienas gadatirgu
2008-09-22 Eiropas Komisijai jāpalielina budžets tūrisma veicināšanai
2008-09-22 Kamermūzikas koncerts Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā
2008-09-19 Jauniešu mēnesis tuvojas noslēgumam
2008-09-19 Noskaidroti Rīgas skaistākie dārzi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski