Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nedēļas nogalē Ķīpsalā notiks "Pet Ekspo 2008"

2008-09-18

Rīga, 19. septembris. Jau šajā nedēļas nogalē, 20. un 21. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks lielākais pasākums dzīvnieku mīļotājiem – starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde "Pet Ekspo 2008", kas ietver starptautiskās kaķu un suņu izstādes, dažādus paraugdemonstrējumus un šovus, kā arī iespēju klātienē apskatīt dažādus mājdzīvniekus, mājputnus un eksotiskos mīluļus. Mazajiem apmeklētājiem par prieku darbosies arī atrakciju parka “Lec un Minies” rotaļas un atrakcijas.

Visi interesenti un dzīvnieku draugi ir laipni gaidīti Ķīpsalā, kur divas dienas varēs vērot visdažādākos šķirņu suņus un kaķus gan no Latvijas, gan arī ārzemēm, apskatīt dažādu šķirņu trušus, pērļu vistiņas, runājošus papagaiļus, skrējējzosis, jūrascūciņas, fretkas un daudzus citus dzīvniekus. 

Apmeklētāju priekam izstādes organizatori ir sarūpējuši dažādus interesantus šovus, tai skaitā arī suņu netradicionālo dresūru, suņu teātri un trušu skriešanās sacīkstes.

Interesenti Ķīpsalā varēs iegūt dažādu profesionāļu padomus: kā un kur iegādāties mājdzīvniekus, kā rūpēties par dzīvnieciņiem, kādu pārtiku mīlulim izvēlēties, kur un kādu veterinārārstu meklēt. Tāpat “Pet Ekspo” ir vieta, kur par labākajām cenām iespējams iegādāties barību un aksesuārus savam mājas mīlulim.

Starptautiskā suņu izstāde,
Šogad starptautiskajā suņu izstādē piedalīsies vairāk nekā 1500 suņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Bulgārijas, Baltkrievijas, Krievijas un Polijas.

Pirmo reizi klātienē Latvijā būs aplūkojami bulgāru aitusuņi un arī hovavarts (pils sargs), kas neskatoties uz aristokrātisko izcelšanos, mūsdienās pilda glābēju pienākumus uz ūdeņiem un kalnos, kā arī ir lielisks palīgs dažādām policijas vienībām un, protams, – uzticams draugs mājās.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja vērot arī pitbulterjeru (Sanktpētrburga) šovu, kā arī šovu “Bērns un suns”. Katras dienas noslēgumā plkst. 16.30 izstādes suņi sacentīsies par titulu “Best in Show”.

Suņu teātris un netradicionālās dresūras paraugdemonstrējumi
Līdzās jau ierastajiem suņu modes šoviem, šogad notiks arī izdomas bagāti netradicionālās dresūras šovi un pat suņu teātris, kurā piedalīsies ne tikai šķirnes suņi, bet savu māku rādīs arī ne mazāk mīļie un lolotie bezšķirnes suņi. Dresēto suņu saimnieki kopā ar saviem mīluļiem ir iestudējuši dažādas sadzīviskas ainiņas, kurās suņi rādīs savu dejotprasmi, dziedāšanu un pat runāšanu.


Starptautiskā kaķu izstāde
Šogad Starptautiskajā kaķu izstādē piedalīsies turpat 500 kaķu, pārstāvot 24 šķirnes no 50 Latvijas kaķu audzētavām. Izstādē piedalīsies arī kaķi no Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Polijas un Krievijas, tostarp arī Mančkina šķirnes kaķis no Sanktpēterburgas, kas Latvijā vēl nav sastopams. Šo kaķi, tā īso kājiņu dēļ, mēdz dēvēt par kaķu basethaundu vai takšeli.

Apmeklētāju priekam kaķu izstādes organizators – Latvijas Kaķu mīļotāju klubs “Mooncat” – , kas šogad atzīmēs savu 20. jubileju, būs sarūpējis arī persiešu, sfinksu, britu un Burmas kaķu šovus, kā arī dažādu speciālu kaķu šķirņu paraugdemonstrējumu šovu, kura laikā no 10 labākajiem vienas šķirnes pārstāvjiem sertificēts tiesnesis izvēlēsies labāko šķirnes pārstāvi.

Pundurtrušu izstāde un trušu skriešanas sacīkstes
Līdzās starptautiskajām kaķu un suņu izstādēm, Ķīpsalā šajās dienās notiks arī pundurtrušu izstāde, kurā būs aplūkojami vairāk nekā 50 dažādu šķirņu pundurtruši, tostarp pirmoreiz arī Mazā šinšilla. Šī gada izstādes jaunums būs arī Zilais auntrusis. Skatītāju priekam trušu audzētāji gatavo arī trušu šovu, kurā truši pārvarēs šķēršļus un sacentīsies skriešanā. Izstādē trušus varēs arī iegādāties.

Īpašs piedāvājums DINO klientiem
Izstāde “Pet Ekspo 2008” notiek ar “DINO Zoo” atbalstu, tāpēc “DINO Zoo” klientus izstādē gaida īpašs piedāvājums. “DINO Zoo” Zelta kartes klientiem, pērkot pieaugušo biļeti vai ģimenes biļeti, ieeja izstādē būs līdz pat 50% lētāka. Tāpat “DINO Zoo” Zelta kartes klientu ērtībai būs izveidota atsevišķa kase. Izstādes apmeklētājiem, kuriem vēl nav “DINO Zoo” Zelta kartes, būs iespēja pasūtīt karti ar atvieglotiem nosacījumiem – meklējiet dinozauriņu Dino!

Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā

Darba laiks:
22.–23. septembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00

Biļešu cenas:
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 4 līdz 18 gadiem – Ls 2,50
Pensionāriem – Ls 2,50
Pieaugušajiem – Ls 4,00
Ģimenes biļete (2+2) – Ls 10,50
 
Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kaķu mīļotāju klubu “Mooncat” un Latvijas Kinoloģisko klubu “Favorīts”.


 

Pēdējās ziņas

2008-09-18 Ventspilī notiks Alus svētki "Oktoberfest"
2008-09-18 Atbalsta trīs slidotavu izveidi
2008-09-18 Piemiņas vietas apsargāšanai Torņakalna stacijā vajadzīgi 8 408 lati
2008-09-18 Ne-Yo piedāvā savu jauno albumu "Year of the Gentleman"
2008-09-18 Reperis Nelly izdod albumu "Brass Knuckles"
2008-09-18 Burusports Balva Vējdēļiem 2008 2. posms
2008-09-18 20. septembrī notiks Svētki Stūrmaņu ielā
2008-09-18 Kafejnīcas "Leningrad" pusgada jubilejas balle
2008-09-18 Apbalvos skaistāko dārzu īpašniekus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski