Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ceļojošās izstādes "Iesim kopā!" atklāšana 21. septembrī

2008-09-17

Rīga, 17. septembris. Rīgas Kultūras aģentūra, Rīgas mākslas telpa un Zviedrijas vēstnieks Latvijā Mats Stafansona kungs ielūdz Jūs uz ceļojošās izstādes Iesim kopā! atklāšanu 21. septembrī plkst. 13:00. Rīgas pilsētas izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa” Kungu ielā 3

„Sabiedrība jāveido, lai tā būtu pieejama ikvienam. Bet vai pietiek tikai ar pasākumiem, kas publisko telpu dara pieejamu cilvēkiem ar funkciju traucējumiem? Vai jāpiemērojas nav arī mums pašiem, respektējot un pieņemot atšķirīgo katrā no mums?”

Šīs domas mudinājušas fotogrāfu Klintu Diksonu (Clint Dickson) veidot izstādi „Iesim kopā!” / "Cool Kids Up in Lights!", ko Latvijā organizē Velku biedrība (www.velki.lv), kuras mērķis ir veicināt bērnu ar funkciju traucējumiem attīstību un iekļaušanos sabiedrībā un izglītot vecākus, kas audzina un aprūpē šos bērnus.

Projekts notiek sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā, EUROSKOR Latvija, Rīgas Kultūras aģentūru, izstāžu zāli „Rīgas mākslas telpa”.

No 14. līdz 23. jūlijam fotogrāfs Klints Diksons darbojās „Velku biedrības” rīkotajā nometnē bērniem ar īpašām vajadzībām un mācīja viņiem fotografēšanas prasmes, kopā apsprieda attēlus un portretēja jaunos fotogrāfus. Otrajā projekta posmā fotogrāfs strādāja ar Bērnu sociālās aprūpes centra „Baldone” 10 bez vecāku gādības palikušajiem audzēkņiem. Atgriezies savā fotostudijā "Parkview" Zviedrijā, Klints Diksons jauniešu radītās fotogrāfijas ir sagatavojis izstādei, kuru apmeklēt laipni aicinām arī Jūs.

Otrdien, 23. septembrī, no 16:00 līdz 18:00  esat laipni aicināti uz meistardarnīcu ar mākslinieku Klintu Diksonu. Darbnīca ir atvērta ikvienam, kurš vēlas praktiski darboties, brīvā atmosfērā iepazīties ar Klintu Diksonu.

Rīgas pilsētas izstāžu zāle „Rīgas mākslas telpa” ir daudzfunkcionāla laikmetīgās mākslas telpa, kas savā darbībā tiecas ne vien uz laikmetīgas vizuālās mākslas reprezentāciju, bet arī pasaules līmeņa mākslas projektu producēšanu un ar to saistīto organizatorisko pasākumu veikšanu. Tā atrodas pazemes telpās zem centrālā Rīgas laukuma – Rātslaukuma, un ir viena no Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas Kultūras aģentūra” institūcijām, līdzās kinoteātrim „Rīga” un Jūgendstila centram.

Izstāžu zāles darba laiks: no otrdienas līdz svētdienai plkst. 12:00 – 19:30, pirmdien – slēgts. Ieeja uz projekta „Iesim kopā!” pasākumiem – bezmaksas.


 

Pēdējās ziņas

2008-09-17 "Spice" ielūdz uz Argentīnas tango svētkiem
2008-09-17 "Studentu Paradīze" būs īpaši atraktīva
2008-09-17 Muzikālā orientēšanās Mežaparkā
2008-09-17 Andas Bankovskas personālizstāde "Dārzs"
2008-09-17 Notiks Rīgas domes tūrisma darba grupas sanāksme
2008-09-16 Rīgas mērs apbalvos teritoriju īpašniekus un apsaimniekotājus, kuri ierīkojuši velosipēdu statīvus
2008-09-16 Atjaunos vēsturisko rožu dobi Ziedoņdārzā
2008-09-16 Viktors
2008-09-16 "Studentu Paradīze" vieno ne tikai studentus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski