Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Viktors

2008-09-16

Rīga, 16. septembris. Pekinas bronzas medaļniekam Viktoram Ščerbatiham pēc olimpiskajām spēlēm vēl nav izdevies īsti atpūsties, jo jāgatavojas sacensībām – “IKI kausa izcīņai svarcelšanā”, kas 20.septembrī notiks “Arēnā Rīga” un būs vērienīgs šovs ne tikai ar svarcelšanas, bet arī mūzikas zvaigžņu piedalīšanos.

Pekinas olimpiskās bronzas medaļas ieguvējs Viktors Ščerbatihs ir uzaicinājis konkurentus uz revanša sacensībām, kas 20.septembrī notiks Arēna Rīga. Vienlaicīgi šis pasākums būs kā dāvana Latvijas līdzjutējiem, kuri pirmo reizi klātienē sacensībās varēs redzēt ne vien V.Ščerbatihu, bet arī olimpisko čempionu Matiasu Šteineru (Vācija), vicečempionu Jevgeņiju Čigičevu (Krievija) un citus pasaules TOP 8 svarcēlājus supersmagsvarus.

“To, kā es ceļu stieni, daudz cilvēku ir redzējuši televizorā un domāju, ka viņiem būs interesanti atnākt uz sacensībām un apskatīties, kā tas viss notiek dabā. Turklāt jau katru dienu vai mēnesi olimpiskie čempioni un medaļnieki nebrauc uz Rīgu un tāpēc līdzjutējiem būs vienreizēja iespēja redzēt gan sudraba godalgas ieguvēju Čigičevu, gan zelta īpašnieku Štaineru,” stāstot par sacensībām, atzina V.Ščerbatihs.

Runājot par to – vai viņam izdosies revanšēties vācietim un krievam – Viktors teica: “Nezinu, cik daudz viņi pēc olimpiādes ir trenējušies. Taču tas nav galvenais, jo uz Rīgu viņus aicināju ne jau tāpēc, lai atriebtos par Pekinu, bet gan lai sagādātu līdzjutējiem svētkus. Protams, ja izdosies uzvarēt, tad būs prieks gan pašam, gan skatītājiem, taču esmu pārliecināts, ka visi būs apmierināti ar redzēto jebkurā gadījumā.”

“Arēna Rīga” notiks vērienīgs sportiski-muzikālais šovs, jo tāpat kā svarcēlāji uz sava amfiteātra, uz otras skatuves “O-kartes Muzikālajā ringā” sacentīsies mūziķi - grupas “Otra Puse”, “Autobuss Debesīs”, Intars Busulis un Aiša.

Pasākumā būs vairākas muzikālās debijas, tostarp kopā ar Borowa Mc uzstāsies jeb repos V.Ščerbatihs, “Melo-M”, koris “Kamēr…” un Dons izpildīs speciāli pasākumam sagatavotu skaņdarbu, bet šova īpašais viesis būs maestro Raimonds Pauls.


 

Pēdējās ziņas

2008-09-16 Rīgas mērs apbalvos teritoriju īpašniekus un apsaimniekotājus, kuri ierīkojuši velosipēdu statīvus
2008-09-16 Atjaunos vēsturisko rožu dobi Ziedoņdārzā
2008-09-16 "Studentu Paradīze" vieno ne tikai studentus
2008-09-16 Liepājā ieradīsies tūroperatori no Beļģijas
2008-09-16 Uzņēmēji iededzas par Latviju
2008-09-16 Atbalsta Pēterbaznīcas nodošanu luterāņiem
2008-09-15 Grupas "Metallica" jaunais albums "Death Magnetic" Latvijā no 12.septembra
2008-09-15 Dziedātājai Milēnei Fārmerei jauns albums "Point de Suture"
2008-09-15 Alda Kļaviņa personālizstāde "Tikai jūra un debesis"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski