Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Studentu Paradīze" vieno ne tikai studentus

2008-09-16

Rīga, 16. septembris. Ceturtdien, 18. septembrī, "Arēnā Rīga" notiekošie grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki "Studentu Paradīze" vienos ne tikai 14 lielāko augstskolu studentus, bet arī augstskolu vadītājus, ar kuriem kopā studentus jaunajā mācību gadā sveiks arī Latvijas valsts eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Pasākumā gaidīti arī citi studentu draugi un visi tie, kam ir tuvs studentu gars.
"Domājot par 18.septembri, kad visi kopā "Arēnā Rīga" svinēsim šī mācību gada sākšanos Latvijas grandiozākajos studentu svētkos "Studentu Paradīze", ir svarīga ne tikai apziņa, ka beidzot esam apvienojuši Latvijas studējošo jaunatni, bet arī tas, ka ar mums, studentiem, kopā būs mūsu draugi un atbalstītāji, kā arī augstskolu vadītāji un visā tautā tik ļoti populārā eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, kas svinīgi sveiks visus studentus ar jaunā mācību gada sākšanos," komentē svētku galvenais organizators Jānis Dāboliņš.
"Studentu Paradīzē" līdz ar eksprezidenti piedalīsies arī LR Izglītības un Zinātnes ministrijas pārstāvis Edgars Šneps un "Studentu Paradīzi" organizējošo augstskolu rektori: akadēmiķis, Dr. h. inž. Ivars Knēts no Rīgas Tehniskās universitātes, Dr. inž., docents, prof. Juris Skujāns no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Prof. Jānis Gardovskis no Rīgas Stradiņa universitātes, asociētais profesors Dr.iur., ģenerālis Vitolds Zahars no Latvijas Policijas akadēmijas, Dr. habil. philol., prof. Dace Markus no Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas, Dr. Oec. Tatjana Volkova no Banku augstskolas, Dr.hist. Vija Daukšte no Vidzemes Augstskolas, Dr.paed., profesors Uldis Grāvītis no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Dr. Inž., prof. Antons Kiščenko no Biznesa augstskolas Turība, Dr.habil.sc.ing. Jevgeņijs Kopitovs no Transporta un sakaru institūta un Dr.oec, doc. Boriss Kurovs no Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas.
"Studentu Paradīzi" organizē un tajā piedalās studenti no sekojošām augstskolām: "Rīgas Tehniskā universitāte", "Latvijas Universitāte", "Biznesa augstskola Turība", "Latvijas Lauksaimniecības universitāte", "Rīgas Stradiņa universitāte", "Banku augstskola", "Latvijas Policijas akadēmija", "Latvijas Kultūras akadēmija", "Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola", "Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola", "Vidzemes augstskola", "Rīgas Ekonomikas augstskola", "Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija", "Transporta un sakaru institūts". Uz svētkiem ir gaidīti arī visi pārējie, kas jūtas jauni un kuros mīt studentu gars.
"Studentu Paradīzi" atbalsta: "Swedbank" jauniešu programma "OPEN", "European Hit Radio", "TV6", "draugiem.lv", "Street Media", "Inbox.lv", "Forum Cinemas" "Market Media", "FHM", "Cosmopoliten", "E3", "1188.lv", "Popcorn", "Randoms", "Double Coffee", "Respect!", "Krabjiem.lv", "NightLife", "Durex", "tt stils", "Corporate", "BlueBox", "City fitness" un "Rīgas Dome", iepirkšanās centrs "Olympia".

Studenti dažādi – paradīze viena. Paradīze mūs vieno.
 

Pēdējās ziņas

2008-09-16 Rīgas mērs apbalvos teritoriju īpašniekus un apsaimniekotājus, kuri ierīkojuši velosipēdu statīvus
2008-09-16 Atjaunos vēsturisko rožu dobi Ziedoņdārzā
2008-09-16 Viktors
2008-09-16 Liepājā ieradīsies tūroperatori no Beļģijas
2008-09-16 Uzņēmēji iededzas par Latviju
2008-09-16 Atbalsta Pēterbaznīcas nodošanu luterāņiem
2008-09-15 Grupas "Metallica" jaunais albums "Death Magnetic" Latvijā no 12.septembra
2008-09-15 Dziedātājai Milēnei Fārmerei jauns albums "Point de Suture"
2008-09-15 Alda Kļaviņa personālizstāde "Tikai jūra un debesis"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski