Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Uzņēmēji iededzas par Latviju

2008-09-16

Trīsdesmit uzņēmēji un uzņēmumu pārstāvji pulcējās vienkopus, lai apspriestu komitejas darbības principus un paustu savas idejas, kā arī  iepazītos ar nozīmīgākajiem projektiem LR 90.gadadienas ietvaros. Uzņēmēji dalījās savā pieredzē un idejās, kā arī, savu iespēju robežās, plāno izvērtēt iespējas finansiāli atbalstīt piedāvātos projektus.

Atbalsta komitejas dalībniekus uzrunāja LR Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Edgars Rinkēvičs, LDDK ģenerāldirektore Elīna Egle, Latvijas Republikas proklamēšanas deviņdesmitgades rīcības komitejas priekšsēdētāja Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane.

Ikviens, kas vēlas piedalīties ar savām idejām ir laipni aicināts pievienoties Atbalsta komitejas darbam, lai svētkus padarītu krāšņākus un interesantākus, aptverot visas iedzīvotāju grupas. „Kopīgi meklēsim arī risinājumus, kā samazināt izdevumus, analizējot pasākumu projektus”, uzsver Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane.
 
Uzņēmēji pauda savu motivāciju, kādēļ atsaukušies aicinājumam par iespēju  piedalīties svinību organizēšanā:

SIA „Jaguardija” valdes locekle Regīna Ločmele: „Es esmu Latvijas patriote, neskatoties uz to, ka runāju latviešu valodā ar akcentu un mana dzimtā valoda ir krievu valoda. Es dzīvoju Latvijā un uzskatu, ka šī ir mana dzimtene, un mīlēt savu dzimteni, tas ir tā pat kā mīlēt māti. Šie svētki ir kā mātes dzimšanas diena un tādēļ dāvanas ir nesavtīgas un nāk no sirds.’’

Biznesa augstskolas „Turība” valdes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis: „Es domāju, ka lielākā daļa cilvēku, kuri ir dzimuši Latvijā iedegas par savu valsti, bet katrs to dara sev saprotamā veidā. Biznesa augstskola „Turība” ir piedzimusi brīvā Latvijā un savu attīstību saskata kopsolī ar Latvijas attīstību. Arī mūsu augstskola iedegsies par Latviju savā veidā.”

„Būt klāt un atbalstīt svarīgākos valsts notikumus mums ir goda lieta, jo mēs, ”Latvija Statoil” strādājošie, esam savas valsts patrioti. Par Latviju statoilieši un mūsu draugi, sadarbības partneri un klienti iededzās jau akcijas ”Gaismas tilti” laikā. Bet dalība Atbalsta komitejā ir lieliska iespēja apvienot gan valsts, gan privāto sektoru radošos spēkus, finansiālās iespējas un tādējādi kopīgi nodrošināt neaizmirstamus mirkļus visiem Latvijas 90. jubilejas svinētājiem”, stāsta Ilze Rassa, SIA „Latvija Statoil” komunikācijas vadītāja.


Lai īstenotu iespēju uzņēmējiem līdzdarboties Latvijas 90. dzimšanas dienas svinību organizēšanā, LR proklamēšanas 90.gadadienas svētku koordinators Aizsardzības ministrija un LDDK aicināja uzņēmējus uz sadarbību LV90 Atbalsta komitejas ietvaros. Šī gada 11.augustā tika parakstīta vienošanās starp svētku koordinatoru Aizsardzības ministriju un LDDK, kuras paspārnē tiek veidota svētku Atbalsta komiteja. Pēc vienošanās parakstīšanas LDDK un Aizsardzības ministrija aicināja vairāk kā 500 Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai Atbalsta komitejā. Vairāk kā 30 uzņēmumi jau izteikuši interesi iesaistīties svētku atbalstīšanā un jaunu svētku norišu iniciēšanā. Dalībai Atbalsta komitejā uzņēmēji varēs pieteikties arī turpmāk un informācija par Atbalsta komitejas darbu un projektiem būs pieejama LDDK mājas lapās www.lddk.lv un www.lobijs.lv .

LDDK ģenerāldirektore Elīna Egle pirmajā Atbalsta komitejas sēdē uzsvēra, ka ‘’LDDK mērķis ir sniegt informāciju uzņēmējiem par svētku norisi, rīcības komitejas atbalstītiem projektiem un rosināt uzņēmējiem īstenot savas aktivitātes par godu Latvijai tik nozīmīgai gadskārtai’’.


 

Pēdējās ziņas

2008-09-16 Rīgas mērs apbalvos teritoriju īpašniekus un apsaimniekotājus, kuri ierīkojuši velosipēdu statīvus
2008-09-16 Atjaunos vēsturisko rožu dobi Ziedoņdārzā
2008-09-16 Viktors
2008-09-16 "Studentu Paradīze" vieno ne tikai studentus
2008-09-16 Liepājā ieradīsies tūroperatori no Beļģijas
2008-09-16 Atbalsta Pēterbaznīcas nodošanu luterāņiem
2008-09-15 Grupas "Metallica" jaunais albums "Death Magnetic" Latvijā no 12.septembra
2008-09-15 Dziedātājai Milēnei Fārmerei jauns albums "Point de Suture"
2008-09-15 Alda Kļaviņa personālizstāde "Tikai jūra un debesis"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski