Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Studentu Paradīze PRE-party noritējis veiksmīgi

2008-09-10

Rīga, 10. septembris. Aizvakar, 8. Septembrī, pie t/c „Olympia” notika grandiozāko mācību gada atkāšanas svētku „Studentu Paradīze” iesidīšanās pasākums  jeb „Studentu Paradīze PRE – Party”.

Pasākumā septiņas komandas – „Hansa Open”, „TV6”, Rīgas Tehniskā universitāte – MEHI, Biznesa augstskola Turība, Rīgas Stradiņa Universitāte un Latvijas Lauksaimniecības universitāte – piedalījās improvizētā drugrace, kurā komandas startēja ar pašdarinātiem vai pašdekorētiem automobiļiem. Par drugrace uzvarētāju un ātrāko komandu kļuva Rīgas Tehniskās universitātes- MEHI, kuri startēja ar MEHU simbolu – žiguli.

Par oriģinālāko komandu skatītāji atzina Biznesa augstskola Turība, kas savu uzmanību piesaistīja ar netradicionālo braukšanas stilu un augstskolas simbolu – runci Turīti.
Pasākumā atbilstošu atmosfēru radīja DJ, studenti tika aicināti piedalīties dažādos atbalstītāju veidotajos konkursos, kuros ieguva vērtīgas balvas. Pirmo reizi oficiāli tika atskaņota „Studentu Paradīze” himna, kuras autors un izpildītājs ir Chico. Šis pasākums bija ugunskristības „Studentu Paradīzes” vakara vadītāju konkursa 1. Kārtas uzvarētājiem E. Aksojenko un A. Polačenko, kuriem bez iepriekšējas gatavošanās bija jāvada šis pasākums.

„Šis pasākums tika rīkots ar mērķi  iesildīt studentus mācību gada grandiozajiem atklāšanas svētkiem „Studentu Paradīze”, kas notiks 18. Septembrī  ”Arēna Rīga”. Patiess prieks par aizritējušo pasākumu, kas ar savu atraktivitāti piesaistīja ne tikai studentus, bet arī t/c „Olympia” apmeklētājus,”- komentē pasākuma galvenais organizators J. Dāboliņš.

Organizatori izsaka lielu pateicību šī pasākuma galvenajiem atbalstītājiem – „Hansa Open”, t/c „Olympia” un „Red Bull”.

 

Pēdējās ziņas

2008-09-10 Eiropas kultūras mantojuma diena Liepājas Ziemeļu fortos
2008-09-10 Saulkrastos savu darbību uzsācis jauns hostelis/viesnīca "Baltic Inn"!
2008-09-10 Noskaidrots Latvijas labākais galda klājums
2008-09-10 Eiropas kultūras mantojuma dienas 2008
2008-09-10 Rīgā sākas starptautiska konference par lidostu attīstību
2008-09-09 Neparastais Turcijas mantojums Cēsīs
2008-09-09 Cēsis gatavas Lielajai Talkai!
2008-09-09 Iesniegti pirmie darbi Liepājas fotokonkursam 2008
2008-09-09 Cēsīs atklās izstādi Latvijas Tautas frontes 20 gadu atcerei

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski