Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgā sākas starptautiska konference par lidostu attīstību

2008-09-10

Rīga, 10. septembris. 9. – 10. septembrī, Rīgā notiek Eiropas lidostu attīstības konference (The European Airport Developement Conference 2008 (EAD08)), kas ir viena no vadošajām aviācijas nozarē Eiropas reģionā. Konferenci organizē aviācijas žurnāls „International Airport Review” sadarbībā ar starptautisko lidotu „Rīga”.

EAD08 vienkopus pulcina vairāk nekā 60 vadītājus un menedžmenta pārstāvjus no attīstīto un attīstības valstu lidostām, aviokompānijām, aviācijas asociācijām, kā arī Eiropas un nacionālos likumdevējus, lai pārrunātu jautājumus, kas saistās ar aizvien augošo pārvietošanās tempu un apjomu pasaulē. Ieviešot Šengenas līgumu, pēc Eiropas Savienības aplēsēm, līdz 2020. gadam dubultosies gaisa satiksmes apjoms, tāpēc konferences tēmas iekļauj arī lidostu attīstību un sadarbības iespējām ar Krieviju.

„Eiropas lidostām, tajā skaitā starptautiskajai lidostai „Rīga”, ir izveidojusies cieša sadarbība ar daudzām konferencē pārstāvētām lidostām. Ņemot vērā Rīgas lidostas plānoto izaugsmi, konferencē ir pārstāvētas lidostas ar ievērojami lielāku pieredzi uzņēmuma modernizācijā, attīstībā un jaunu pakalpojumu ieviešanā. Mēs vienmēr esam izrādījuši interesi par šīs pieredzes apgūšanu, vienlaikus parādot arī savas ambīcijas un plānus un to, kā lidosta attīstījusies līdz šim.
Protams, starp Eiropas lidostām valda liela konkurence - aviācija turpina attīsties, par ko liecina Eiropas Savienības un Starptautiskās Gaisa Transporta asociācijas (IATA) prognozes, taču vienlaicīgi ikviens uzņēmums apzinās, cik svarīgi ir dalīties savā pieredzē ar citiem, jo no tā ieguvēji ir visas iesaistītās puses, bet galvenais – klienti, kas vēlas saņemt kvalitatīvus un drošus pakalpojumus.” Norāda VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.

Nozares ievērojamākie eksperti dalīsies pieredzē un apspriedīs gan stratēģiskus jautājumus, kuros iesaistīta valdība un regulatori, gan klientu servisu. Plašs jautājumu bloks būs saistīts ar lidostu attīstību Eiropā:
•    Lidostas pilsētu attīstība.
•    Lidostas, kas apkalpo zemo izmaksu aviokompānijas.
•    Kā samazināt kapitālieguldījumus, efektīvi izmantojot infrastruktūru.
•    Jaunās paaudzes lidosta – kvalitātes, elastīguma un ilgtspējīgas izmaksu politikas apvienojums.
VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” konferences dalībniekus iepazīstināja ar attīstības skiču projektu, kas būtībā paredz jaunas lidostas celtniecību.

Šāda līmeņa aviācijas nozares konference Baltijas valstīs notiek pirmo reizi.
 

Pēdējās ziņas

2008-09-10 Eiropas kultūras mantojuma diena Liepājas Ziemeļu fortos
2008-09-10 Saulkrastos savu darbību uzsācis jauns hostelis/viesnīca "Baltic Inn"!
2008-09-10 Studentu Paradīze PRE-party noritējis veiksmīgi
2008-09-10 Noskaidrots Latvijas labākais galda klājums
2008-09-10 Eiropas kultūras mantojuma dienas 2008
2008-09-09 Neparastais Turcijas mantojums Cēsīs
2008-09-09 Cēsis gatavas Lielajai Talkai!
2008-09-09 Iesniegti pirmie darbi Liepājas fotokonkursam 2008
2008-09-09 Cēsīs atklās izstādi Latvijas Tautas frontes 20 gadu atcerei

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski