Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Pirmdien, 8.septembrī - "Studentu Paradīzes PRE-Party"

2008-09-08

Rīga, 8.septembris. Visu laiku lielākajiem studentu svētkiem "Studentu Paradīze" pirmdien, 8.septembrī bezmaksas iesildīšanās pasākums "Studentu Paradīzes PRE-Party" plkst. 20:00 pie iepirkšanās centra "Olympia".

Pasākuma laikā notiks konkursi, šovi, atrakcijas, deju grupu priekšnesumi un īpašu auto nebijuši paraugdemonstrējumi, kā arī savu sniegumu demonstrēs "RedBull" dīdžeji.

"Studentu Paradīzes PRE-Party" ar "Hansabankas" jauniešu programmas "OPEN" atbalstu norisināsies autostāvvietā pie iepirkšanās centra "Olympia". Atraktīvā pasākuma programma sāksies pirmdien, 8. septembrī plkst. 20.00. "RedBull" dīdžeju pavadībā skatītāji tiks ierauti dažādos šovos, konkursos un atrakcijās, kā arī speciāli šim pasākumam īpaši izveidotā I/C "Olympia" viktorīnā. Bez tam visiem par lielu prieku pirmo reizi un pilnīgi oficiāli tiks prezentēta "Studentu Paradīzes" himna.

Komentē "Studentu Paradīzes" organizatoru pārstāvis Jānis Dāboliņš: "Mēs esam studenti un rīkojam sev un pārējiem mūsu draugiem vislielākos un pasakainākos svētkus, kādus paši vien varējām iedomāties un spējam šobrīd realizēt. "Studentu Paradīzes PRE-Party" ir "Studentu Paradīzes" ieskaņas pasākums, kuru pilnīgi bez maksas varēs apmeklēt ikviens interesents un to mēs arī aicinām darīt visiem studentiem un jebkuram, kā sirdī mīt studenta gars. "Studentu Paradīzes PRE-Party" programmā mums radās iespēja iekļaut arī īpašu auto paraugdemonstrējumu šovu, par kuru šobrīd visu papildus informāciju turam lielā slepenībā. Atnāksiet – paši redzēsiet, ja jums kāds par to pēc tam stāstīs, diez vai spēsiet noticēt... Tiešām būs interesanti – par to esam parūpējušies."

"Mūsu atbalsts šim pasākumam ir likumsakarīgs – jau tradicionāli pie I/C "Olympia" notiek dažādi pasākumi, kuros piedalās aktīva un sportiska dzīvesveida piekritēji. Turklāt arī mūsu iepirkšanās centru varam dēvēt par "studentu paradīzi" – mēs esam ļoti draudzīgs un studentiem lojāls iepirkšanās centrs, to pierāda arī mūsu apmeklētāju statistika,” saka I/C "Olympia" mārketinga vadītāja Daiga Miezīte.

"Studentu Paradīzi" organizē un tajā piedalās studenti no sekojošām augstskolām: "Rīgas Tehniskā universitāte", "Latvijas Universitāte", "Biznesa augstskola Turība", "Latvijas Lauksaimniecības universitāte", "Rīgas Stradiņa universitāte", "Banku augstskola", "Latvijas Policijas akadēmija", " Latvijas Kultūras akadēmija", "Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola", "Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola", "Vidzemes augstskola", "Rīgas Ekonomikas augstskola", "Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija", "Transporta un sakaru institūts". Uz svētkiem aicinām arī visus pārējos, kas jūtas jauni un kuros mīt studentu gars.

Mūs atbalsta: "Hansabankas" jauniešu programma "OPEN", "European Hit Radio", "TV6", "draugiem.lv", "Street Media", "Inbox.lv", "Forum Cinemas" "Market Media", "FHM", "Cosmopoliten", "E3", "1188.lv", "Popcorn", "Randoms", "Double Coffee", "Respect!", "Krabjiem.lv", "NightLife", "Durex", "tt stils", "Corporate", "BlueBox", "City fitness" un "Rīgas Dome", iepirkšanās centrs „Olympia”.

Studenti dažādi – paradīze viena. Paradīze mūs vieno.

 

Pēdējās ziņas

2008-09-08 Peldēties aizliegts Lielupes peldvietā pie tilta Salas pagastā
2008-09-08 Dome aicina pilsētniekus uz Lielo talku
2008-09-08 airBaltic augustā pārvadā par 37% vairāk pasažieru nekā pērn
2008-09-08 Prezentēs Dzintaru koncertzāles rekonstrukcijas projekta skices
2008-09-08 Tallink apkalpoto pasažieru skaits gada laikā pārsniedz 7 miljonus pasažieru
2008-09-08 Latvijas spēkavīri sacentīsies talkošanā
2008-09-04 Vēlas iegādāties zemesgabalu skolas stadiona vajadzībām
2008-09-04 Almers Ludviks: Izglītībai, jauniešiem un bērniem jābūt Rīgas domes budžeta prioritātei
2008-09-04 Sakarā ar Dzejas dienu pasākumu slēgs satiksmi Arsenāla ielā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski