Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Aicina jaunus dalībniekus Rīgas tautas mākslas kolektīvos

2008-09-04

Rīgas domes Kultūras departaments (RDKD) un tā pakļautības kultūras iestādes piedāvā iesaistīties amatieru teātros, koros, pūtēju orķestros, tāpat arī koklētāju, folkloras, vokālajos, instrumentālajos vai tautas deju ansambļos, foto un kino studijās, tautas lietišķās mākslas studijās un tautas tēlotājas mākslas studijās, radot iespēju attīstīt jaunus vaļaspriekus, kā arī iegūt profesionālas iemaņas.

„Atbalsts tautas mākslas kolektīviem un to darbības veicināšana atbilstoši iedzīvotāju interesēm ir viens no būtiskākajiem Rīgas kultūras stratēģijas pamatprincipiem. Šo kolektīvu darbība ne tikai ir pamats Dziesmu un deju svētku procesam, bet vispirms jau iespēja rīdziniekiem realizēt savas radošās vēlmes un līdzdarboties kultūras aktivitātēs,” atzīmē Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle.

RDKD mājas lapā www.rdkd.lv sadaļā Kolektīvi ir iespēja atrast plašāku informāciju par tautas mākslas kolektīviem, kas darbojas Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde”, Rīgas Kultūras centrā „Iļģuciems”, Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, VEF Kultūras pilī, Rīgas Mākslas darbinieku namā, Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums”, koncertorganizācijā „Ave Sol”, kā arī uzzināt par citiem RDKD kolektīviem.

Rīgas domes Kultūras departamenta funkcijās ietilpst dažādu kultūras iestāžu darbības nodrošināša, kā arī Rīgas iedzīvotāju iesaistīšana radošās brīvā laika pavadīšanas nodarbēs. 2008. gadā Rīgas domes Kultūras departamenta pārziņā ir 280 dažādu nozaru tautas mākslas kolektīvi.

Pēdējās ziņas

2008-09-04 Lidojumam var reģistrēties, izmantojot pašreģistrēšanās automātu
2008-09-04 Dons noslēdz līgumu ar "Nox Music"
2008-09-04 airBaltic piedāvā internetā pasūtīt karsto ēdienu.
2008-09-04 Kultūras forumu Baltā nakts Rīgā apmeklējuši ap 30 000 cilvēku
2008-09-04 Piemiņas vietas apsargāšanai Torņkalna stacijā uzstādīs videonovērošanas kameras
2008-09-04 Slēgs satiksmi Slāvu ielas pārvada vietējās satiksmes brauktuvēs
2008-09-04 Sakarā ar Īslandes ārlietu ministres vizīti ierobežos satiksmi
2008-09-04 Sakarā ar Dzejas dienu pasākumu slēgs satiksmi Arsenāla ielā
2008-09-04 Almers Ludviks: Izglītībai, jauniešiem un bērniem jābūt Rīgas domes budžeta prioritātei

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski