Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rītdien Rīgā atklās Brīvības gatves un Juglas ielas divu līmeņu šķērsojumu

2008-08-28

Atklāšanā piedalīsies arī Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Edgars Strods, Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora vietnieks transporta būvju jautājumos Andris Binde un pārstāvji no ceļu būves uzņēmuma AS „A.C.B.”.

Atklāšanas laikā Rīgas mērs un Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs apsveiks arī pirmos jaunā divu līmeņu satiksmes mezgla šķērsotājus.

Mediju pārstāvji ir laipni aicināti piedalīties izbraukumā un iepazīties ar jaunizbūvēto divu līmeņu satiksmes mezglu Juglā. Aicinām 29.augustā pulksten 10.50 pulcēties pie Strēlnieku laukuma, kur brauciena dalībniekus gaidīs RP SIA „Rīgas satiksme” midibuss. Izbraukšana notiks pulksten 11.00.

Mediju pārstāvji, kuri vēlas uz atklāšanas pasākumu doties ar personīgo transportu, tiks sagaidīti pulksten 11.30 pie t/c „Juglas centrs”. Nokļūšanai uz minēto vietu iesakām izmantot jaunizbūvēto nobrauktuvi no Brīvības gatves uz jauno rotācijas apli Juglas ielā.

Kā ziņots, lai uzlabotu satiksmes plūsmu, izbraucot no pilsētas un iebraucot Rīgā no Vidzemes puses, pagājušajā gadā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu tika uzsākta un šogad pabeigta Brīvības gatves un Juglas ielas divu līmeņu šķērsojuma būvniecība. Būvdarbu laikā ir izbūvēts satiksmes tunelis zem Brīvības gatves, paaugstināts Brīvības gatves līmenis. Ir izbūvēts pilnībā jauns Juglas ielas posms ar rotācijas apli pa jaunu trasi no Pāles ielas līdz Brīvības gatvei. Ir izbūvētas jaunas nobrauktuves un uzbrauktuves Brīvības gatvei. Sabiedriskā transporta kustības uzlabošanai būvdarbu laikā Brīvības gatvē izbūvēta arī papildus sabiedriskā transporta kabata no Silciema ielas līdz Juglas ielai ar sabiedriskā transporta pieturvietu, kā arī veloceliņa posms Berģu virzienā, gājēju ietves un gājēju tuneļi brauktuvju šķērsošanai.

Pēdējās ziņas

2008-08-28 Akceptē Rīgas dalību Eiropas pilsētu asociācijā „Energie Cities”
2008-08-28 Rīga varētu parakstīt Eiropas pilsētu mēru paktu
2008-08-28 Sakarā ar Aristoteļa svētkiem ierobežos satiksmi
2008-08-28 Sakarā ar pasākumu ierobežos satiksmi Kuģu ielas posmā un Daugavas akvatorijā
2008-08-28 Sakarā ar Nacionālā teātra pasākumu aizliegs ūdens transporta satiksmi Pilsētas kanāla posmā
2008-08-28 Sakarā ar „Balto nakti” ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu pie Operas
2008-08-28 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris uzstāsies Baltijas jūras festivālā Stokholmā
2008-08-28 Latvijas Televīzijā rudens sezonā dominēs Latvijas 90 gadu jubilejai veltīti raidījumi
2008-08-28 Komiteja akceptē līdzekļus Eiropas Kultūras galvaspilsētas projekta izstrādei

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski