Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris uzstāsies Baltijas jūras festivālā Stokholmā

2008-08-28

Koncerts ievadīs Latvijas proklamēšanas 90.gadadienas svinību pasākumu sēriju Zviedrijā, kuras gaitā vēstniecība vēlas saviem sadarbības partneriem un draugiem, kā arī ikkatram Zviedrijas sabiedrības pārstāvim piedāvāt augstvērtīgu kultūras programmu, aicinot viņus apmeklēt Latvijas mākslinieku koncertus un izstādes Zviedrijā, kā arī plašo Latvijas kultūras programmu Gēteborgas grāmatu gadatirgus laikā.

Baltijas jūras festivāla sadarbība ar Latvijas mūziķiem jau ir uzskatāma par tradīciju. Festivāls jau piekto gadu pulcē klasiskās mūzikas izpildītājus un cienītājus no valstīm, kas atrodas apkārt Baltijas jūrai. Šogad festivālā pirmo reizi koncerti notiek arī Rīgā un Tallinā.

Iepriekšējos gados vairākkārtējs festivāla viesis bijis Latvijas Radio koris, kas arī šogad piedalījās festivālā notiekošajā koncertā Rīgā. Gadu laikā attīstījusies sadarbība Latvijas lielās jubilejas gadā ir vainagojusies ar LNSO koncertu Stokholmā, uz kuru vēstniecība aicina savus viesus.

Koncertu apmeklēs vairāk nekā simts vēstniecības lūgtu viesu - diplomātiskā korpusa pārstāvji, valsts un pašvaldības amatpersonas, kultūras un sabiedrisko organizāciju pārstāvji, kā arī citi svarīgi vēstniecības sadarbības partneri.

29.augustā Latvijas vēstniece Zviedrijā Elita Kuzma uzņems māksliniekus vēstniecībā, kur ar nelielu pieņemšanu tiks atzīmēta LNSO dalība šajā pasaules līmeņa festivālā.

Pēdējās ziņas

2008-08-28 Slēgs satiksmi Zaru ielā
2008-08-28 Piešķirs jaunus ielu nosaukumus
2008-08-28 Atbalsta vērienīgu būvniecības ieceri Rīgas vēsturiskā centra teritorijā
2008-08-28 30.augustā Rātsnams būs jūsu rīcībā
2008-08-28 Mācību grāmatas varēs iegūt apmaiņas ceļā
2008-08-28 Atbalsta papildu līdzekļu piešķiršanu pirmklasnieku ēdināšanai
2008-08-28 Rīga gatavojas iesaistīties starptautiskā projektā „Mūzika visiem!”
2008-08-28 Komiteja akceptē līdzekļus Eiropas Kultūras galvaspilsētas projekta izstrādei
2008-08-28 Latvijas Televīzijā rudens sezonā dominēs Latvijas 90 gadu jubilejai veltīti raidījumi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski