Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

30.augustā Rātsnams būs jūsu rīcībā

2008-08-28

Rīgas domes priekšsēdētājs Jānis Birks (TB/LNNK): „Pašvaldība ir tā valsts pārvaldes iestāde, kas ir vistuvāk cilvēkiem, tāpēc tai vienmēr jābūt atvērtai. Komunikācijai starp Rīgas domi un rīdziniekiem jābūt abpusējai, lai, no vienas puses Rīgas dome, pieņemot lēmumus, vienmēr zinātu pilsētnieku noskaņojumu, un, no otras puses, lai pilsētnieki vairāk iesaistītos viņiem pašiem svarīgu jautājumu apspriešanā. Atvērto durvju diena ir pasākums, kura galvenais mērķis – apliecināt rīdziniekiem, ka dome viņiem ir pieejama, ka pašvaldība vēlas un var viņiem palīdzēt, galu galā –, ka iekļūšanai Rātsnamā nav vajadzīgas nekādas caurlaides vai atļaujas. Atvērto durvju dienā mēs mudinām cilvēkus nākt, runāt, saņemt vairāk informācijas.”

Apmeklētājiem šajā dienā būs iespēja gida pavadībā iepazīt Rātsnamu, iemēģināt deputātu vietas Sēžu zālē, Prezidija zālē un komiteju darba telpās, novērtēt Rīgas domes priekšsēdētāja darba vietu, fotografēt un filmēt, uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Šajā dienā Rātsnamā būs atrodami visi pašvaldības departamenti, kuri ikdienā atrodas cituviet. Būs iespēja tikties arī ar Rīgas domes deputātiem un amatpersonām.

Atvērto durvju dienā Rātslaukumā muzicēs ansamblis „Shady Brass Q”, pūtēju orķestris „Rīga” un jauniešu pūtēju orķestris „Rīga”. Apmeklētājiem būs arī iespēja bez maksas apmeklēt zem Rātsnama izvietoto Rīgas mākslas telpu, kur apskatāma starptautiska izstāde „Nelāgs joks” („Bad Joke” – apvieno Latvijas, Igaunijas, Kanādas, ASV, Taivānas, Horvātijas, Zviedrijas, Somijas un Vācijas mākslinieku videomākslas darbus, fotogrāfijas, instalācijas un objektus) un fotogrāfiju un videodarbu izstāde „Karostas stāsti”.   

Pēdējās ziņas

2008-08-28 Slēgs satiksmi Zaru ielā
2008-08-28 Piešķirs jaunus ielu nosaukumus
2008-08-28 Atbalsta vērienīgu būvniecības ieceri Rīgas vēsturiskā centra teritorijā
2008-08-28 Mācību grāmatas varēs iegūt apmaiņas ceļā
2008-08-28 Atbalsta papildu līdzekļu piešķiršanu pirmklasnieku ēdināšanai
2008-08-28 Rīga gatavojas iesaistīties starptautiskā projektā „Mūzika visiem!”
2008-08-28 Komiteja akceptē līdzekļus Eiropas Kultūras galvaspilsētas projekta izstrādei
2008-08-28 Latvijas Televīzijā rudens sezonā dominēs Latvijas 90 gadu jubilejai veltīti raidījumi
2008-08-28 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris uzstāsies Baltijas jūras festivālā Stokholmā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski