Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vides komitejā skata jautājumu par zaļo atkritumu kompostēšanas laukuma izveidi Ziepniekkalnā

2008-08-27

„Uzskatu, ka ir pēdējais laiks Rīgā veidot šādas modernas lapu kompostēšanas vietas, jo tā tiek ietaupīta gan dārgā degviela, tās vedot uz izgāztuvi, gan iegūts vērtīgs mēslojums, gan atslogotas pilsētas ielas no transporta un gaisa piesārņojuma,” uzsver Rīgas domes Vides komitejas priekšsēdētājs Dainis Īvāns (LSDSP). „Protams, šāds jaunievedums, kas sen vairs nav nekas jauns citu Eiropas pilsētu centros, Rīgā pagaidām sastopas ar daļas iedzīvotāju neizpratni un protestiem, tāpēc pašvaldības speciālistu uzdevums ir argumentēti paskaidrot, ka šīs kompostēšanas tehnoloģijas nerada nedz nepatīkamas smakas, nedz arī pasliktina piegulošās teritorijas vides kvalitāti.”   

Interesenti ar ekspertiem varēs tikties šā gada 2. septembrī plkst. 17.00, Zemgales priekšpilsētas izpilddirekcijas lielajā zālē, E.Smiļģa ielā 46. Informāciju par zaļo atkritumu kompostēšanu sniegs Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas valdes priekšsēdētāja Rūta Bendere.

Informatīvie materiāli apskatāmi Rīgas Zemgales priekšpilsētas izpilddirekcijas telpās līdz šā gada 5. septembrim, kā arī Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Tuvākajā laikā notiks Vides komitejas izbraukuma sēde, lai izvērtētu situāciju uz vietas.  Galīgo lēmumu pieņems Rīgas dome.

Pēdējās ziņas

2008-08-27 Pirmajā skolas dienā vizinās ar prāmi pa Ventu un Baltijas jūru
2008-08-27 Liepājā viesosies žurnālisti no Baltijas valstīm
2008-08-27 Ierobežos satiksmi Maskavas ielas posmā
2008-08-27 Vides komitejas deputāti rosina veidot zālājus tramvaja sliežu ceļos
2008-08-26 Vērmanes dārzā skanēs “Kokteilis amerikāņu gaumē”
2008-08-26 Atbalsta sabiedriskā transporta joslas ierīkošanu Raiņa bulvārī
2008-08-26 Rīgas skolēni no 1. līdz 5. septembrim pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt, uzrādot nepagarinātu skolēna apliecību
2008-08-26 Sanktpēterburgas pašvaldības delegācijas vizītes ietvaros Rātsnamā atklās izstādi no Krievijas Etnogrāfiskā muzeja krājumiem
2008-08-26 Sakarā ar pasākumu ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski