Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ieskandini jauno mācību gadu pasākumā “Atsperies jaunai sezonai”!

2008-08-25

“Jauno mācību gadu sagaidot, emocijas ir dažādas – ir skumji, ka garais brīvlaiks un vasara beigusies, tai pat laikā ir atkalredzēšanās prieks un ir jūtams, ka sākas “kaut kas jauns”. 1.septembris savā ziņā ir tāds otrs Jaunais gads, kura sākšanos noteikti jānosvin – vislabāk kopā ar draugiem un labu mūziku, tāpēc aicinām visus atsperties jaunajai sezonai Stacijas laukumā,” saka Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Atsperties jaunajai mācību sezonai varēs tādu Latvijā populāru grupu pavadībā kā “S.I.L.S.” un “Gain Fast”. Plašākai sabiedrībai sevi parādīs jaunā un talantīgā grupa “The Lucky Gang”. Savukārt grupa “Dzelzs vilks” ieskandinās jauno mācību gadu gan ar savām jaunajām dziesmām no albuma “Uijā, uijā nikni vilki”, gan ar populārajām iepriekš tapušajām dziesmām.

Uz lielās skatuves notiks arī “Cīņas kluba” rudens sezonas dalībnieku izloze, kurā mūziķi un grupas noskaidros savus pretiniekus šova ringā. Izlozē savas pozīcijas noskaidros grupas “Linga”, “Satellites LV”, “Mofo”, “Putnu balle”, “S.P.B.”, “Labvēlīgais tips”, “Dzelzs vilks”, “Z-Scars”, “Cosmos”, kā arī Linda Leen, Intars Busulis, Ella un citi. Izskanēs arī mūziķu novēlējumi skolēniem uzsākot jauno mācību gadu.

Savukārt netālu atradīsies “Latvijas Mūzikas kanāla” telts, kurā pasākuma apmeklētāji varēs nodot video sveicienus saviem draugiem un skolasbiedriem, kā arī apsveikt ar jaunā mācību gada sākumu. Sveicieni tiks demonstrēti Latvijas Mūzikas kanālā.

Koncerta ietvaros skolēniem tiks dota neaizmirstama iespēja satikt savus iemīļotos mūziķus - rudens sezonas “Cīņas kluba” dalībniekus, lai kopīgi nofotografētos vai iegūtu autogrāfu.

Pasākumu vadīs TV dīva, šova “Cīņas klubs” vadītāja Anna Lieckalniņa.

Pasākumu atbalsta Rimi. Organizē TV šova “Cīņas klubs” radošā komanda. Ieeja bezmaksas.

Pēdējās ziņas

2008-08-25 No 1.septembra mainās Rīgas elektrovilcienu kustības saraksts
2008-08-25 Informēs par izstādi Riga Food 2008
2008-08-25 Pirms jaunā mācību gada „Rīgas ūdens” izbeidz satiksmes ierobežojumus
2008-08-25 Jaunā mācību gada sākumā iesaka samazināt ātrumu pie skolām
2008-08-22 Rīgas mērs Jānis Birks pirmdien atklās Augusta Deglava ielas jauno posmu ar rotācijas apli
2008-08-22 Peldēties aizliegts Buļļupē pie Birzes ielas, Lielupē pie tilta Salas pagastā un Daugavas peldvietā Salaspilī
2008-08-22 Sakarā ar Ukrainas vēstnieka rīkotu pieņemšanu ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu
2008-08-22 1.septembrī RPP strādās pastiprinātā režīmā
2008-08-22 Sakarā ar ārvalstu amatpersonu vizīti ierobežos satiksmi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski