Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sakarā ar akciju „Gaismas tilti” ierobežos satiksmi un mainīs sabiedriskā transporta maršrutus

2008-08-22

Rīkojumā noteikts, ka 22.augustā transportlīdzekļiem tiks aizliegs apstāties un stāvēt uz AB dambja un 11.Novembra krastmalas zaļās zonas posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam (izņemot pasākumu organizētāju tehniskos transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm).

22.augustā no plkst.21.00 līdz plkst.22.30 policija kontrolēs ūdens transportlīdzekļu satiksmi Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu.

22.augustā no plkst.20.30 līdz plkst.22.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme uz Akmens tilta (sabiedrisko transportlīdzekļu satiksmi slēgs no plkst.21.00. izņemot tramvaju satiksmi).

Policija nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi (sabiedrisko transportlīdzekļu satiksmi slēgs no plkst.21.00, izņemot tramvaju satiksmi):

– 11.Novembra krastmalas posmā no Muitas ielas līdz Akmens tiltam;

– 11.Novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz ēkai 11.Novembra krastmalā 31 (transportlīdzekļu satiksmes apgriešanās vieta).

Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme” uzdots 22.augustā no plkst.21.00 līdz plkst.22.30 pārorganizēt autobusu satiksmi:

– 3.maršruta autobusi no galapunkta Bolderājā kursēs pa maršrutu līdz Daugavgrīvas ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri un tālāk pa maršrutu. No galapunkta Pļavniekos kursēs pa maršrutu līdz Brīvības bulvārim, tālāk pa Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Daugavgrīvas ielu un tālāk pa maršrutu;

– 30.maršruta autobusi no galapunkta Bolderājā kursēs pa maršrutu līdz Daugavgrīvas ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri līdz pieturvietai „Centrālā stacija” (6.maršruta autobusa galapunkts). Uz Bolderāju kursēs no galapunkta „Centrālā stacija” (6.maršruta autobusa galapunkts), tālāk pa Marijas ielu, Merķeļa ielu, Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Daugavgrīvas ielu un tālāk pa maršrutu;

– 4., 7., 8., 25., 38., 38.a, 853. un 854. maršruta autobusi kursēs pa maršrutiem no Pārdaugavas līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Valguma ielu, Akmens ielu, Mūkusalas ielu, Salu tiltu, Lāčplēša ielu, Gogoļa ielu, Marijas ielu, Satekles ielu, Dzirnavu ielu un tālāk pa maršrutu. No galapunkta Abrenes ielā pa maršrutu līdz 11.novembra krastmalai, tālāk pa 11.novembra krastmalu līdz apgriešanās vietai uz Krasta ielu, tālāk pa Krasta ielu, Salu tiltu, Mūkusalas ielu, Akmeņu ielu, Valguma ielu un tālāk pa maršrutiem;

– 10.,12.,23. un 26. maršruta autobusi uz centu kursēs pa maršrutu līdz Salu tiltam, tālāk pa Salu tiltu, Lāčplēšu ielu, Gogoļa ielu, Marijas ielu, Satekles ielu, Dzirnavu ielu un tālāk pa maršrutu. No galapunkta Abrenes ielā pa maršrutu līdz 11.novembra krastmalai, tālāk pa 11.novembra krastmalu līdz apgriešanās vietai uz Krasta ielu, tālāk pa Krasta ielu, Salu tiltu, un tālāk pa maršrutiem;

– 21. maršruta autobusi kursēs no Pārdaugavas pa maršrutu līdz Kapseļu ielai, tālāk pa Kapseļu ielu, Baložu ielu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri un tālāk pa maršrutu. No galapunkta Juglā kursēs pa maršrutu līdz Brīvības bulvārim, pa Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu līdz Melnsila ielai un tālāk pa maršrutu.

– 22., 22.b, un 863.maršruta autobusi uz centu kursēs pa maršrutu līdz Slokas ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu. No centra pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Merķeļa ielu, Kalpaka bulvāri, Krišjāņa Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

pārorganizēt trolejbusu satiksmi:

– 8.maršruta trolejbusi kursēs no galapunkta Ābolu ielā pa maršrutu līdz Jelgavas ielai un tālāk caur 2.trolejbusu parkam atpakaļ uz galapunktu Ābolu ielā.

– 9.maršruta trolejbusi kursēs no galapunkta Iļģuciemā pa maršrutu līdz Valguma ielai un tālāk līdz 2.trolejbusu parkam un atpakaļ;

kā arī slēgtajās sabiedriskā transporta pieturvietās izvietot informāciju par izmaiņām sabiedriskā transporta maršrutos.

Pēdējās ziņas

2008-08-22 Rīgas mērs Jānis Birks pirmdien atklās Augusta Deglava ielas jauno posmu ar rotācijas apli
2008-08-22 Peldēties aizliegts Buļļupē pie Birzes ielas, Lielupē pie tilta Salas pagastā un Daugavas peldvietā Salaspilī
2008-08-22 Sakarā ar Ukrainas vēstnieka rīkotu pieņemšanu ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu
2008-08-22 1.septembrī RPP strādās pastiprinātā režīmā
2008-08-22 Sakarā ar ārvalstu amatpersonu vizīti ierobežos satiksmi
2008-08-22 90 dienās vairāk kā 500 Latvijas jubilejas pasākumu
2008-08-21 Kultūras forumā Baltā nakts Rīgā piedalīsies mākslinieki no Kanādas
2008-08-21 Slēgs satiksmi Staraja Rusas ielas un Kuģu ielas krustojumā
2008-08-20 Sakarā ar svinīgiem pasākumiem ierobežos satiksmi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski