Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Albumus izdod pusaudžu elki Miley Cyrus un Jonas Brothers

2008-08-18

Piecpadsmitgadīgā Mailija Sairusa (Miley Cyrus) savā dzimtenē Amerikā pusaudžu vidū jau kļuvusi par superzvaigzni. Mailija ir galvenās lomas atveidotāja Disneja kanāla TV seriālā “Hannah Montana”, kurā tēlo arī viņas tēvs, kantrīmūziķis Billijs Rejs Sairuss (Billy Ray Cyrus).

Augusta beigās Latvijā klajā nāks Mailijas trešais studijas albums “Breakout”, kas Amerikā tūlīt pēc tā iznākšanas jūlija beigās nokļuva Billboard albumu topa pirmajā vietā.

Astoņas no 12 albumā iekļautajām dziesmām sarakstījusi pati Mailija. Albumā iekļauta arī Sindijas Lauperes dziesmas “Girls Just Wanna Have Fun” kaverversija.

Kā pirmais singls Eiropā izvēlēta dziesma “See You Again”, kas Amerikā sākotnēji bija iekļauta Mailijas iepriekšējā albumā “Hannah Montana 2”.

Savus pirmos divus albumus Mailija izdeva seriāla “Hannah Montana” ietvaros, pirmo no tiem – 2006.gadā, kad viņai bija tikai 13.

Mailija Sairusa iegājusi mūzikas vēsturē kā jaunākā dziedātāja, kura 2 gadu laikā Billboard albumu topa 1.vietu iekarojusi jau trīs reizes. Pēc žurnāla “Forbes” publicētajiem datiem, Sairusa no 2007.gada 1.jūlija līdz šā gada 1.jūlijam nopelnījusi 26 miljonus dolāru, kļūstot par vislabāk apmaksāto tīņu slavenību.

Disneja kanālā popularitāti iemantojusi arī grupa “Jonas Brothers”, kuru veido brāļi Džonasi – Kevins (20), Niks (15) un Džo (18). No augusta sākuma Latvijā pieejams viņu otrais, grupas vārdā nosauktais albums.

Lai arī Amerikā šis albums iznāca jau pirms gada un tur nupat klajā nācis viņu trešais albums “A Little Bit Longer”, ārpus savas dzimtenes iekarot pusaudžu sirdis grupa sākusi tieši ar savu otro albumu, kurā dzirdams arī pašlaik aktuālais hits “S.O.S.”.

Kopā “Jonas Brothers” albumā iekļautas 13 pašu brāļu sarakstītas dziesmas.

Ārvalstu mediji ziņo, ka šādu pusaudžu histēriju, kas jau nosaukta par “Jonas” māniju, Amerika nav pieredzējusi kopš “N’Sync” slavas laikiem.

Disneja mūzikas grupā ietilpstošā mūzikas izdevniecība “Hollywood Records” fokusējas uz tīņu popmūzikas izdošanu un pirms Mailijas Sairusas un “Jonas Brothers” jau radījusi tādas pazīstamas zvaigznes kā Hilarija Dafa un Džese Makartnijs.

 

Pēdējās ziņas

2008-08-15 16.augustā Mākslas festivāla "Cēsis 2008" noslēgumā - operas "Toska" izrāde
2008-08-15 SVA vides veselības speciālisti aizliedz peldēties 7 peldvietās
2008-08-14 Rīgā svinīgi atklās pasaulē pirmo Eiropiādes pieminekli
2008-08-14 Sabiedriskā transporta papildreisi pilsētas svētku laikā
2008-08-13 Ir naktis, kad labāk palikt nomodā - Kultūras forums Baltā nakts Rīgā 30. augustā
2008-08-13 airBaltic ievieš interneta reģistrāciju lidojumiem no Liepājas
2008-08-13 Alūksnē veidos simbolisku gaismas un ziedu "Baltijas ceļu"
2008-08-13 Notiks kārtējais Liepājas tūrisma uzņēmēju klubiņš
2008-08-13 Par pasažieru skaitu no Erevānas un humānās palīdzības kravas nogādi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski